Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb nagyobb (2-3...

Melyik a jobb nagyobb (2-3 éves) gyereknek? Sportbabakocsi vagy esernyőre csukható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laksz, mivelutaztok ésmire szeretnéd használni a kocsit. Hosszű távon a sport jobb lehet mert nagyobb és kényelmesebb, de felszálni vele a buszra macerás. Mi másfél éves kora óta esernyőkocsit használunk, mert nem olyan kényelmes neki és nem kényelmesedik el. Volt hogy csak a vállamon vittem ő meg motorozott, ha elfáradt kinyitottam. Most két és fél éves és 2 hónapja nem ült benne, nem vittük magunkal sem.
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom még nincs, mert csak 1.5 éves a lányom, de a sportkocsit már kezdi kinőni, nem is használjuk már fél éve, mert nem is szereti. Az esernyőre csukhatót viszont szereti. Amúgy a 2-3 éves gyerekeket szoktam látni ilyen nagyon könnyű és kicsi esernyőre csukható babakocsikban. Szerintem ez a jó nekik, és neked is, mert úgysem ül benne állandóan, ezért összecsukod és viheted simán kézbe, mert könnyű. Ellenben a sportkocsival amit nem birsz el.
2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért kérdeztem, mert ami most van, nagy, nem bolygósítható kerekű, annak folyton kiesik a kereke, amikor tolom, ezért vennem kell másikat. Bolygósíthatós sportbabakocsit gondoltam venni, de ezek szerint az nem lesz jó neki végig, tehát mégegyet, esernyőre csukhatósat is kell majd vennem? Azt nem értettem, miért nem jó a sportbabakocsi a nagyobbaknak.
2010. aug. 24. 13:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként busszal nem járunk, csak kocsival, és nagyvárosban élünk, tehát aszfalt van mindenhol. Nem úszom meg egy kocsi vásárlással, ugye?
2010. aug. 24. 13:28
 5/16 anonim ***** válasza:
esernyő.Könnyű összecsukni,kicsi,majdnem fektethető-nekünk az van 10 hós kora óta,és már az is marad 19 hós kislányom van
2010. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem vettem külön esernyőkocsit a lányaimnak-ikrek,ezért babakocsiztunk 3 éves korig-,én nem szeretem a könnyű kis kocsikat.De függ attól,h mekkora a gyerek,mert a normál kocsik 15kg-ig vannak.Ha nagy,és súlyban is közelít,akkor inkább esernyőkocsi.
2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Már majdnem 10 hós, és 8,5 kg. Szerinted? Amúgy télen esernyőkocsiban egy 1 éves gyereket? Szerintetek? Mégiscsak sportkocsi?
2010. aug. 24. 14:02
 8/16 anonim ***** válasza:
szia!utolsó elötti vagyok,az én lányom is télen volt 1 éves-akkor már el ugy se fekszik,anorák,meg van rajt,de te tudod.
2010. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1 éves gyerekek többsége már jár, vagy nemsokára fog. Ezért már nem kell nekik télire bélelt babakocsi, úgyis annyit mozognak.

2. voltam.

2010. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13.51 vagyok.Ja,én azt hittem,már 2 éves.Én kilógok a sorból,mert nem szeretem az esernyőkocsit, a nagy batár,nagy kerekűeket szeretem,nem is volt soha más.Télen még egy nagy kerekűt is nehéz néha tolni a hóban,az esernyőkocsi nagyon gáz olyankor.Te tudod melyikek tetszenek,mert sportkocsiból is van olyan,aminek nagy,kényelmes ülése van,h téli cuccban sem szűk.Ilyen volt a Hauck joggerem,jaj de szerettem...:)))Az akkora volt,h amíg az ikreim neten rendelt kocsija meg nem érkezett,simán elfértek benne egymás mellett.:))
2010. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!