Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítesz kislányomnak nevet...

Segítesz kislányomnak nevet választani? : )

Figyelt kérdés
3 hónapos terhes vagyok,ma derült ki hogy kislány.a név terén sok ötletem nincs:)tetszik a Maja,Lili név,tudnátok nekem mondani ehhez hasonlókat?amik nem is túl megszokottak mint pl Réka,Eszter,nem is túl régiek Marianna,Edina vagy túl különlegesek Eufrozina,Bodza.:Dbocsánat,ha valakinek a neve benne van a felsorolásban.
2010. ápr. 15. 15:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Ird meg a vezetéknevet. Ugy sokall könnyebb.
2010. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Jázmin, Dorina, Anna, Emőke. Nekem ezek tetszenek.
2010. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Pető a vezetéknév.anyukám Emőke,Anna gyönyörű,gyerekkori kedvencem de párom szerint tucatnév
2010. ápr. 15. 15:28
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszenek a klasszikus nevek pl.: Erzsébet(ma alig van), Tünde, Gyöngyvér(ez ritka). Igazából az apukát kellene megkérdezni:-)
2010. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Barbara.
2010. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
apukának Hanna,Mirjam tetszik:)meg amik nekem.Maja,Lili(en)
2010. ápr. 15. 15:31
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Igen, tucatnév az Anna, de a Lili és a MAja is.

Esetleg Gréta?

2010. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
bocsánat,ha megbántalak,nekem a Gréta túl régies,nem szeretem az ilyeneket.bocsi.Barbara tetszik
2010. ápr. 15. 15:35
 9/30 anonim ***** válasza:

Ha az Anna tetszik, mit szólsz a Hanna, Johanna, Manna nevekhez? Nem olyan tucatnév, és becézheted Annának, ha olyanod van:) A Lili pedig hogy ne legyen olyan rövid, lehet Lilien, Liliána, Lilla. Bár a Pető Lili szerintem nagyon hangzatos, rövid de dinamikus:)


Ha lányom lenne, Manna Lilieth lenne a neve, ha MO-on élnénk, akkor pedig Manna Lilien.

Szerintem nagyon szép nevek még a Kamilla, Kármen, Olivia, Emese.

Nekem tetszenek a különlegesek is, mint pl Jade, Aura, de a Nagy vezetéknevünkhöz sajnos nem illenek.

2010. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Pető Flóra

Pető Dorottya

Pető Fédra

2010. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!