Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja nem szeret fürdeni,...

Pár napja nem szeret fürdeni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig imádott pancsolni.Most alig teszem bele a kiskádba már sír és mászik kifelé.Mitől lehet?
2016. júl. 14. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt az elmúlt napokban egy kis baleset, gondolok olyanra, hogy pl. belefordult véletlenül a feje, túl meleg vagy hideg volt a víz, stb?
2016. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyanez van velünk is vagy 4-5 hete, 2 éves a lányom...
2016. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Baleset nem volt,viszont hajat nem szeret mosni,mert belefolyik a víz a szemébe.Nem hajtja hátra a fejét.Arra tippelek,h attól fél h megint hajmosás lesz
2016. júl. 14. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:

nálunk volt baleset, beleborult fejjel előre ülő helyzetből saját "hibájából", de utána rögtön megvígasztaltam és abban sem vagyok biztos hogy akkor kezdődött a fürdéssztrájk vagy már az előtt...néha belemerül és pancsizik, de ha a fejét elkezdeném mosni, vagy a nyakát már áll fel és jön a hiszti...a hajmosás meg kész rémálom...


2es

2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na hajmosás dettó ugyanez...nem hajtja hátra..ha meglátja a poharat amivel öblíteni szoktam már visít és bújna hozzám üvöltve, mászna kifele...pedig régen ezt is bírta
2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bizonyos korban a gyerekek elkezdenek KOMOLYAN félni attól, hogy ők is lefolynak majd a vízzel együtt.

ez valós félelem, és sajnos túl kell lendülni rajta.


Esetleg működhet, hogy egy pár napig együtt fürödtök... vagy nálunk ilyenkor jött be a buborékfújás figyelemlekötésre.

De az is lehet, hogy semmi nem válik be, és ahogy jött, egyik napról a másikra el is múlik.

2016. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de jó lenne ha elmúlna,mert eddig imádott fürdeni.

Viszont a kerti medencében most is szeret, és alig lehet belőle kiszedni.

Szerintem a hajmosás lesz, mert egyik nap fürdés előtt annyit mondott hajmosás nem. Csak ezt nem tudom, hogyan szerettessem meg vele. Hogyan fogom egyáltalán megmosni legközelebb a haját?

2016. júl. 15. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:
A hajmosást én is utáltam kiskoromban, végigüvöltöttem, még le is videózták a szüleim, így utólag nagyon vicces :D Nem tudom már mitől múlt el a hiszti.
2016. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hajmosó karika!!!


az egyik legklasszabb dolog, amivel találkoztam :D

2016. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
felengedi tenni a fejére?
2016. júl. 15. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!