Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elektromos sterilizálót...

Milyen elektromos sterilizálót tudnátok ajánlani (feltételek lent)?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amiben többféle alkatrészt lehet sterilizálni (bimbóvédő, mellszívó alkatrészeket, cumisüveg alkatrészeket, cumi amelyek akár különböző márkájúak is lehetnek), a sterilizálás után nem kell külön csöpögtetőre rátenni, sterilen maradnak a dolgok benne amíg leveszem a tetejét és elfogadható áron van.

2016. júl. 15. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyenem van,hat éves,semmi baja,eddig 5 gyerek hasznalta(nem mind sajat:) de lathatod,hogy kb. Folyamatos hasznalat) szoval en ezt ajanlom
2016. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem elég egy nagyobb lábas amit csak neki vagy nekik használsz illetve magadnak és forralt vizzel pici cétromlêvel streilizálsz?


Nekünk sose voltak ilyenek. Egyszer megvettem a lábast és igy csináltam.

Persze a lábas is vizköves lesz egy idő után meg minden!

De szépen karbantartva semmi baja nem lesz! Csak az a lényeg nem szabad másra használni!

2016. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, a sterilizálást le szeretném egyszerűsíteni. Nincs hová tegyem csöpögni a dolgokat, hogy sterilen maradjanak. A mikró meg túl kicsi, hogy beleférjen a mikrosterilizáló.
2016. júl. 17. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól van!

Nem tudtam pici a hely!

Akkor esetleg a brendon.hu oldalon nézz szét ott szoktak akciók lenni!

2016. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!