Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen mindegy, hogy mikrós,...

Teljesen mindegy, hogy mikrós, vagy elektromos sterilizálót veszek a baba cumisüvegeinek, cumijainak, stb?

Figyelt kérdés

A mikrós lényegesen olcsóbb, s még cumisüveg is van hozzá, ami azért nem mindegy. Mármint hogy külön megveszem, vagy kapom hozzá.

De ugyanolyan jó mindkettő?

Köszönöm


2010. ápr. 21. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet cumisüveg nem fog kelleni egy ideig (ha szopik)

cumit (ha cumizik), elég kifőzni.

Nekem nincs sterilizálóm, 13 hónapos lányom.

2010. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van elektromos, de vagy nem működik rendesen, vagy egy vacak. Viszont a mikróst imádom!! 5 percre bedobom, aztán ha bent is felejtem, nem lesz baja, szépen kihülnek benne a dolgok. Én 6 hónapig csak szoptattam, de bimbóvédővel, ill. nyáron mindig vittem magammal cumisüveget vízzel, hátha kell. Ezért én sűrűn használtam és nagyon bejött. Ma már csak az ivópoharait és az alvóscumit szoktam beletenni kb. 1-2 hetente. Ráadásul most jön a tesó, úgyhogy ki lesz használva jócskán!Meg aztán könnyebb szállítani is, ha elutaztok.
2010. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én tartok a mikróstól. Mondják, hogy a műanyag a mikrohullámtól káros anyagot bocsájt ki. Így inkább szoptatok, ha kell, kifőzöm a cumit.
2010. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húha, ahogy elnézem elég eltérőek a vélemények!

Én igazából eleinte a mellszívót és a cumit szeretném bele tenni, s majd utána az üvegeket. :)

Utolsótól kérdezem: Milyen káros anyagokat bocsájt ki?

2. válaszolónak: Gratulálok a második porontyhoz! :)

Boldog babavárást, a többieknek pedig további sok-sok örömet és egészséget! :)

2010. ápr. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!