Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás gyerekkel vagy nélküle?

Nyaralás gyerekkel vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Párom szeretne menni myaralni gyerekkel és nélküle is. Viszont én szivem szerint csak úgy mennèk h hàrmasba a fiúnkkal. 14 hónapos. Ki h nyaralna szivesebben?
2016. júl. 17. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi nem hagynánk ki a nyaralásból a gyerekünket. Ő is családtag.
2016. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Mi mindig vele megyünk. Szeretünk vele lenni, és nekünk teljesen természetes, hogy ő is jön. Még a kutyát se hagyjuk otthon.:)


Mivel nálatok ez az igény különböző, beszéljétek meg! Nem tudom, nem lenne-e elég a férjednek, ha egy moziba vagy étterembe mennétek a gyerek nélkül? Nem lehet, hogy csak a közösen töltött idő hiányzik neki? (Mi moziba járunk kettesben, étterembe visszük a gyereket is.)

2016. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

1 éves lányuk van, mi nem mennénk nélküle. 1 hét alatt pl. en tuti hülyét kapnék még, ha nem láthatnám, nem hiszem, hogy jól tudnám magam érezni nélküle. Nekem ez túl hosszú idő lenne külön.

Valami kompromisszumos megoldás? Mondjuk elmentek családilag nyaralni, aztán ketten wellnessre mondjuk 1 éjszakára?

2016. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem jo ugy berögziteni a dolgokat hogy a pihenés gyermek nélküli napokat jelent, hanem megtalálni azt gyermek mellett
2016. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
7 éves a kisfiunk, de nem mennénk nélküle.
2016. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
5-ös vagyok. Minden évbe megyünk nyaralni, és mindég együtt... Én nem tudnék kikapcsolódni, de a férjem se, ha nincs ott velünk. Hiába lenne jó helyen a mamánál...
2016. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem pedig fontos a gyerekkel és a gyerekek nélkül IS nyaralni.


Teljesen más élmény. Ráadásul a gyereknek is egy tapasztalt, élmény, ha pár napig kicsit "önálló" lehet, szülők nélkül. Persze nem feltétlen egy évesen, de 3-4 évesen már nyugodtan.

2016. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem úgy csináljátok, ahogy nektek igazán jó. Mi mindig a gyerekkel voltunk nyaralni. Nekünk így jó. De ha a párod igényli hogy ketten legyetek, te sem zárkózol el a dologtól, biztos helyen tudhatjátok a kicsit, akkor esetleg egy hétvégét próbáljatok ki. A közelbe menjetek, hogy ha bármi van, gyorsan haza tudjatok érni.
2016. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Szomszéd a 8eves lannyal a 4 éves fiúval es az 5 honapos kislannyal mentek el 3 napra....utana jott a nagyi házhoz és a szulők kettesben is elmentek a barátaikkal pár napra.
2016. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

14 hónaposan még nem hagytuk ott éjszakára a nagyobbat a nagyiknál, de nap közben igen. Elmentünk az apjával strandra, moziba stb. és este mentünk érte.

A következő nyáron (2,5 éves volt, beszélt, szobatiszta volt), már ott aludt 2-3 éjszakát a nagyiknál.


Mondjuk egy totyogóval a nyaralás kikapcsolódás ugyan, de nem pihenés..

Most 16 hónapos nálunk a kicsi, 6 éves a nagy, tök jó lesz a nyaralás, de hogy nem jövünk haza pihentebben mint ahogy elmentünk, az tuti! :)

2016. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!