Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből lesz a hasra fordulás?

Ebből lesz a hasra fordulás?

Figyelt kérdés
Kislanyom 4 hónapos múlt,mikor oldalra fordul az arcát nyomja bele a földbe,es tolja az oldalával magát a hasára fele. Nem tudom jobban meg fogalmazni,és nem tudom h most mi is akar ez lenni,első babám. Szerintetek?

2016. júl. 17. 23:20
 1/2 anonim válasza:
Igen,valószínűleg így próbálkozik. Nem kell aggódni,idővel úgy is kitapasztalja és menni fog neki. Az én kisfiam is fura dolgokat csinált,mindig a védőnőt hívtam XD de kiderült, h normális amit csinált csak mivel első baba, így túl komplikáltam.
2016. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony ebbol ;-) Az elso ket lanyom, szinten 4 honaposak voltak, mikor ugyanezt csinaltak, 2-3 nap eltelt, mire rajottek, hogy tegyek a kezuket, mert mindig az volt az elakaszto tenyezo. A legkisebbem meg eppen betoltotte a 3 honapot amikor a semmibol egyszer csak megfordult, pedig elotte meg az oldalara se fordult soha, megis azonnal rajott a technikara. Most epp negy honapos, es a pelenkazas 2 helyett 10 percig tart, mert maszna el egyfolytaban ahogy leveszem a kezem rola :-P
2016. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!