Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fordul csak az egyik...

Miért fordul csak az egyik irányba?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos kisfiam 5 hónapos korában fordult át a hátáról a hasára. Így nagyon jól elvan, amíg el nem fárad, tartja magát, emelgeti a mellkasát, néha felhúzza a fenekét is, játszik a játékaival. Fordul jobbra és balra is. Azonban a hasáról nem akar a hátára visszafordulni. 1-2 alkalommal sikerült, de az csak véletlen volt,nem tudatosan ő csinálta, csak nagyon kiemelte magát és átbillent. Próbálom átfordítani a hátára, de kb. 1 pillanat alatt rögtön újra hason van. Volt így másnál is?

2015. júl. 15. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én borzalmas 2 hétként emlékszem arra az idöszakra, amikor még csak hasra tudott fordulni, de vissza nem. Hasra fordult, játszott, megunta, sirt, én visszaforditottam, de egy másodperc mulva megint hason volt,megint sirt. Ezt játszottuk egész nap, oda vissza oda vissza. Egy másodpercig nem volt el egyeül. Hamarosan megtanul a te kidfiad is fordulni, ne aggodj. Ezt át kell vészelni
2015. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nálunk ez már lassan 1,5 hónapja tart... :(
2015. júl. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!