Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Októberben érkezik az első babánk és kisfiúnk lesz.:)

A férjemmel sikerült leszűkíteni a nevek listáját (kb 30 névről) 9re.

Ezekről a nevekről lennék kiváncsi a véleményetekre, hogy melyik tetszik, miért és melyiket adnátok?!

Persze nem ezek alapján fogjuk teljes mértékben eldönteni, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre.

A nevek pedig: Krisztián, Tamás, Olivér, Ármin, Marcell, Benedek, Balázs, Hunor és Lőrinc

Köszi előre is.:)



2016. júl. 18. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Én az Olivért, Marcellt, Benedeket adnám a fentiek közül, egyszerűen, mert ezek szimpatikusabbak.
2016. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Kifejezetten nem tetszik: Olivér, Ármin, Marcell, Benedek, Balázs, Hunor - mind nagyon elcsépelt

Semleges: Krisztián, Tamás - nem rosszak, csak nem tetszenek különösebben

Tetszik: Lőrinc

2016. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a fenti listából a Tamást, a Balázst, és esetleg a Benedeket, bár inkább a Bence alakváltozatát tartom szépnek.


Az Olivér, Ármin, Marcell nekem kicsit -elnézést- de elég homoszexuálisan hangzik, biztos nem adnám.


Nincs ugyan a listában, de ajánlanám a Leventét, a Richárdot a Róbertet és a Zoltánt

2016. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül az Ármint kihúznám, mert nekem az eléggé lányos névnek hangzik. És ha fegy felnőtt férfit kellene elképzelnem, valahogy sehogy nem tudom elképzelni rá az Ármin nevet. De csak azért írom, mert kérdezted, hogy melyiket és miért. Mindegyik másik jobban tetszik.
2016. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A Krisztián tetszik ezek közül a legjobban.
2016. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Krisztián azért mert így hívják az első szerelmemet. Tamás azért mert ez a kislányom apjának neve.
2016. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül a nevek közül a Tamás, a Balázs és a Lőrinc tetszik.
2016. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc nevem az Olivér, ha fiam lesz, így fogják hívni. Nagyon tetszik a Marcell és a Balázs is.


Amit biztosan soha nem adnék: Krisztián (nekem túl lányos), Benedek (nem tetszik), Hunor (szerintem rémes), Lőrinc (ez túl öreges nekem).


A Tamás egy teljesen normális, viselhető, bár kissé unalmas név, az Ármin semleges.

2016. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Olivér, Marcell, Benedek ami tetszik és adnám.


Tamás, Balázs és Hunor pozitív semleges, de ezek közül nem választanék.


A többi egyáltalán nem tetszik.

2016. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tetszik: Olivér, Benedek

Semleges: Ármin, Tamás, Balázs

Nem tetszik: Krisztián, Marcell, Hunor, Lőrinc

2016. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!