Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség, röhejes de elfelejte...

Segitség, röhejes de elfelejtettem hogy 5-6-7hósbabák mivel játszanak általában? Már van egy kisfiam de nem emlékszem ő mivel szeretett ennyi idősen játszani.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csörgők, rágókák. Minden ami zörög, zenél, csörög. Most lesz hónap végén 7 hónapos a fiam, még a nővérének a zenélő fischer price játékait szereti nagyon, de nem rendeltetés szerűen használja.
2010. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ezek a fp -k nem nagyok még neki a kezébe? Meg tudja tartani? Vagy hason fekve játszik vele?
2010. ápr. 16. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

5-7 hónaposan, pláne a 7 felé haladva már elképesztő súlyokat tudnak megemelni. Legalábbis az én fiam simán felkapja pl a popsitörlős csomagot, ami több, mint negyed kiló!

A mászó micimackó szerintem rohadt nehéz, de azt is tudja cibálni.

Az én fiam egyébként ebben a korban szereti a távirányítókat, mobiltelefont, labdákat imádja, csörgők, rágókák. Szeret még üdítős dobozzal, ásványvizes palackkal játszani. Ha kábelt lát, teper oda érte (én meg teszem el előle), és ha konnektort lát, hát azt sem kerüli ki :(((.

2010. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á tényleg, telefon, távirányító, flakon.. ezek nálunk is slágerek voltak most hogy igy belegondolok...
2010. ápr. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!