Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba levegőztetését mikor...

A baba levegőztetését mikor kezdenétek?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz egy hetes, mikor kezdjem a levegőhöz szoktatni?
2010. ápr. 17. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó az idő, akár most is elkezdheted. Egyelőre nyisd ki az ablakot, előtte öltöztesd fel a babát, adj rá sapkát, takard be a kiságyban! Az én kislányom aug. végén született, olyan meleg volt, hogy már a kórházban is nyitva volt az ablak, így 1 hetesen már ki is vittem...
2010. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzővel!!!ilyen szép időben simán kiviheted!!
2010. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam decemberi, és 3 hetesen vittem ki először az udvarra babakocsiban.
2010. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gaz én csak májusban fogok szülni,de úgy tervezem mivel akkor már jobb idő lesz mint most,4-5 nap után már ki fogm vinni.szerintem te már most nyugodtan kiviheted.
2010. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiviheted most már. Én decemberben szültem, 6 naposan kezdtük a levegőzést. Ha ilyen jó időben szültem volna, nem vártam volna 6 napig sem.

Nem is kell most nagy szoktatás nálatok, mert kb annyi fok van kint mint bent.

Akár fél órára - órára is kiviheted.

2010. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam november végén született,de másfél hetesen levegőztünk,3 hetesen kimentünk.
2010. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi már másnap levegőztünk miután hazajöttünk a kórházból és 5-6 nap után ki is mentünk. Először 5 percre, másnap 10-re és így tovább. Már másfél-2 órákat sétálunk. Egy hónapos. :)
2010. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kivittem az erkélyre 5 percre tegnap, muszáj korán kezdenem a szoktatást, mert van egy 16 hónaposom (neki muszáj lemennie) és jövő hétvégén már szeretnék lemenni sétálni én is vele.
2010. ápr. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!