Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok mikor kezdett...

A ti babatok mikor kezdett kuszni, mászni és ülni?

Figyelt kérdés
A kisebbik fiam 7 hónapos lesz pár nap múlva. Kb egy hónapja kúszik pár napja meg mászni próbálkozik de nem sikerül még neki.ilyenkor elfarad sir mergelodik. Ülni egyáltalán nem próbálkozik még. Sokat van hason. Semmit nem erőltetek neki,kompja nincs. A nagyobbik fiam már ilyen idősen ült és mászott is. Aggódnom kellene?
2016. júl. 26. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Kúszni 6, màszni 7 hónaposan pàr nap múlva fel is húzta magát a kanapéba kapaszkodva. De csak 9 hónaposan ült magától stabilan.
2016. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a lányom 7 hósan kezdett forogni, 9 hósan kúszni, 10 hónaposan felállt, de csak 11 hónaposan ült...elvittem szakemberhez, mindent rendben találtak, azt mondták csak lassú - az agya más területet fejleszt...valószínű így is volt, mert 14 hónapos kora óta 3 tagú mondatokban beszél (most meg 2 évesen már úgy mint egy 3-4 éves)
2016. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 és fél hónaposan már tudott ülni, önállóan felhúzta magát ülésbe és ült magától, utána kúszott, mászni egész későn, csak 10 hónaposan, viszont 11 hónaposan már stabilan járt.
2016. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell aggódnod. 7 hónapos korra még csak mindkét irányba forogni "kell".

Kúszni 9 hónapos korig.

Mászni 10 hónapos korig ideális megtanulnia.


11 hónaposom még csak kúszik. Vele kell foglalkozni. A fenti határidőket az orvosa mondta.

2016. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos múlt, kúszik, feltérdel és rugózik előre-hátra. Ő sem ül, de ráér még
2016. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kúszni 9, mászni 10 hónaposan. A mászásból azonnal ki is ült, de még több, mint 1 hónapig támaszkodott az egyik kezén.
2016. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdett kúszni, 8 hónaposan felállt, mászott és mászásból meg állásból ült ki szintén 8 hónaposan. 11 hónaposan önállóan járt és most 12 és fél hónaposan szalad. Nincs lemaradva semmivel ne aggódj.
2016. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kereken 6 hónaposan kezdett kúszni, ezzel egy időben sokat volt négykézláb. Rá 3 hétre tolka ki a fenekét ülésbe ebből a pózból. 7 hónaposan és 1 hetesen állt fel először, pár nap múlva már szinte csak ácsorgott egész nap, vagy kúszott(max 5%-ában az ébrenléteinek). Hívtam dévényest(nem tudtam, hogy ki 'akarja-e' hagyni a mászást, jobb a biztos), 1 alkalom után elkeztett mászni.

Járni kicsivel 11 hónapos kora után kezdett.

Ettől függetlenül nem kell aggódnod, időben van a gyermeked.

2016. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagy 5hosan kuszott,fel evesen maszott.ulni nem emlekszem mikor ult egyedul stabilan.

A kozepso 10hos koraig semmit nem csinalt.

10-11hos kora kozott kezdett forogni,kuszni,maszni,felulni,11-12kozott pedig felalt es elindult.

A legkissebb meg csak 4 hos.egyenlore o sem csinal semmit

2016. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Támasztékkal pár percig megül ő is de nem erőltetem.

Csak kicsit magamra vettem h azok az anyukák akikkel egy időben szültem sorra posztoljak ki fbra h ül mint a cövek a baba mászik mint a szélvész és egyedül feláll mindenzt 7 hónaposan. Aggódtam h a fiam le van maradva.

2016. júl. 27. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!