Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Könyves Kálmán körúton van...

A Könyves Kálmán körúton van egy bababolt, ahol lengyel babakocsikat árulnak. Milyenek az ott kapható babakocsik?

Figyelt kérdés

www.babaeden.hu a webcím.

Mi a véleményetek?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2008. szept. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is lengyel babakocsink van, igaz nem pontosan ilyen, mint az ott kaphatók, de azért hasonló (Baby Active Breaker). Jó lenne, ha az első kerekek bolygósíthatók lennének! Sajnos, nem azok, így ha sportkocsit csinálok belőle és menetiránnyal megegyezően tolom, alig tudom irányítani a babakocsit, nehezen fordul. Ha most kéne vásárolnom hasonlót vennék, de elöl bolygós kerékekkel!
2008. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... kár, hogy nincsenek árak az oldalon ...
2008. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem Bergon babakocsim van és az szinte tökre ugyan így néz ki csak talán erősebb szerkezetű....www.bergon.hu.Mi 42ért vettük vecsésen a Kati babboltban-esővédővel és táskával együtt.Imádom a kocsit és a gyerek is.JÓ nagy fix kerekes-terep babkocsi.Nekem nagyon bejött a fix kerék is-ha a kar jól be van állítva a te magasságodhoz,egyáltalán nem nehéz irányítani és ha terepen mégy vele a fix kerekek miatt szinte alig érezni az út göröngyeit..én csak ajánlani tudom:)A súlya igaz nem könnyű-16kiló,de az effajta babkocsik mind ilyen nehezek-végtére is ha 13-vagy 16kiló oly mindegy sztem mert ember legyen a talpán aki babástól,netán cuccostól emelgeti-úgyhogy én is felhúzom a lépcsőn ami van a házban.Sztem nézd meg azokat is..nekünk az xspr modell van:)
2008. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit ha te bolygós kerékkel szeretnéd akkor úgy kéred,nekünk is volt választási lehetőségünk csak ezt ajánlották és nem bántuk meg.
2008. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!