Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg 1 éves kor után...

Tényleg 1 éves kor után rendeződik a babák alvása? Egy szakértő szerint 1 éves kor után már nem kel annyiszor, mint addig?

Figyelt kérdés

Vida Ági egyik blogjában írta ezt, kiváncsi lennék másokra náluk hogy ment?

Tényleg ritkulnak az éjszakai kelések és fent létek?


2016. júl. 28. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon baba függő. Nálunk kb. 1 éves kor után a nappali alvása egyre csökkent. Egy évesen kb. 1x kelt éjszaka, 19 hónapos korától átalussza az éjszakát. 19 hónaposan elhagyta a cicit. 2 éves korától időnként kimarad a nappali alvása (nem igényli).

Ismerősömék még mindig legalább egyszer kelnek éjszaka és lassan 2,5 éves a fia.

2016. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk egy hetes kora óta nem kel éjjel, a védőnőm azt tapasztalja, 3 hónapos korra a helyzet rendeződik.


A kérdésben azt írod, szakértő, aztán a leírásban azt, hogy Vida Ágnes. Mintha azt írnád, író, aztán a leírásban meg, hogy Oravecz Nóra.

2016. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Babafüggő. 14 hónaposom éjjel két három alkalommal kel.
2016. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő, nálunk 1,5 éves korban javult lényegesen, de azért fel-felébred most is, majd 3 évesen, de már visszaalszik magától.
2016. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abszolút babafüggő.Az első kislányom 7 hetesen már csak egyszer kelt,akkor is én keltettem szopizni.Egyévesen aludt 9től reggel 8-9ig.Délután is egy két órát.A második kislányom még 2 évesen is kelt éjjel,viszont délután már nem aludt.Most lett 3 éves és egy ideje végre már nem kel,csak ha nagyon meleg van,délutánonként is néha elszundít,szeptembertől ovis,úgyhogy ott úgyis aludni kell.A harmadik kislányom is kelt éjjel,most 17 hónapos és egyre kevesebbszer kel,úgyhogy tényleg abszolút gyerekfüggő.
2016. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es, ezen jót röhögtem :D


Az én lányom most múlt 1 éves. Borzasztó alvó, leginkább a cici miatt kel nagyon sokszor, de most pár hete tényleg mintha kicsit jobb lenne a helyzet, ritkábban kel, és van, hogy nem is kell cici, elég csak megsimogatnom és odasúgni neki, hog itt vagyok. Nappal most kezd 2-ről átállni 1 alvásra, nem mindig megy még, de mióta mászik (8 hósan kezdte), egész jókat alszik.

2016. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos, miután kiírtam ezt a kérdést, már TUDTAM is, hogy lesznek kötöszködő elemek, akik nem bírnak magukkal és nem a kérdésre feltett választ írják ide....
2016. júl. 28. 11:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen akkor ez tenyleg babafuggo😊
2016. júl. 28. 11:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom kihagyni. KötöZködik. :)
2016. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem kötözködött, és mindenki a kérdésre válaszolt! Vida Ágit meg sokan nem tartjuk szakértőnek!
2016. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!