Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha a babám...

Kíváncsicska kérdése:

Mit csináljak ha a babám felcserélte a nappalt az éjszakával? Napközben megébreszteni szinte lehetetlen és ha meg is ébred szinte azonnal visszaalszik. Még csak 4 hetes. Egyáltalán tudok valamit csinálnivagy magától rendeződik majd?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
magatol rendezödik meg fogja tanulni még pár hét és tudja mikor van nappal s éjjel.
2011. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ma kezdd el, hogy éjjeli etetéskor majdnem teljesen sötét legyen, nappal pedig, amikor alszik, ne sötétíts be. Így valószínű magától meg fog oldódni pár nap alatt. És nappal élénken beszélj hozzá, játssz vele, nem kell lábujjhegyen járkálni alváskor se. Éjjel viszont semmi játék és buli. :)
2011. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen volt ennyi idős korában.Énis mindent úgy csináltam ahogy az előttem hozzászóló leírta. Együtt érzek veled, de kitartás hamarosan túlvagy a nehezén.
2011. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs lábújjhegyen mászkálás sőt a teló sincs lehalkítva épp azért hogy szokja meg a zajt.Köszönöm a válaszokat. :)
2011. dec. 29. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jó, rendben rövid időn belül :)
2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!