Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ejszaka mar nem evő egy éves...

Ejszaka mar nem evő egy éves ha kevesebbet vacsorazik attolmeg nem kene felkelnie igaz? Nalatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Mindig ha nagyon keveset eszik inkabb kicsit tukmalom meg bele (nem kell nagyon eroltetni de megis) mert attol felek hogy aztan emiatt kelne ejjel vagy reggel korabban mint kene. De ennek nincs alapja?

Ma pl szinte semmit nem vacsorazott volna ha nem eroltetem. Persze elotte nappal sokat evett de akkor o tudja es kesz?

2016. júl. 31. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha az én babáim (másfél évesek) keveset vacsoráznak, már hajnalban kiabálnak, hogy anya, gyere, hamm! Pedig nagyon régen végigalusszák az éjszakát.
2016. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál nem volt összefüggés. Ha sokat evett vacsira akkor is ébredt 20 hónapos koráig. 1-3x ébredt, akkor szopizott egy kicsit és aludt tovább. Ilyenkor csak szomjas volt szerintem, de a vizet nem fogadta el. Ha meg már úgy is felébreszt, akkor mindegy hogy mit adtam neki :-) Egyébként egyik napról a másikra kezdte átaludni az éjszakát, és utána elfogadta a vizet is.
2016. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

alapvetően megfogadtam egy kiadós hányás után, hogy soha többé nem etetem a gyereket, ha ő nem kér...így aztán annyit eszik vacsira amennyit. és sosem volt olyan hogy éjjel úgy kelt volna hogy éhes vagy meg kellett volna etetnem..


olyan volt, hogy hajnalban kelt 5 óra felé, és már nem tudott visszaaludni mert nem volt annyira fáradt és átkapcsolt éhenkórász üzemmódba...de éjjel szerintem nem emiatt ébred...inkább a meleg, vagy a fogzás, vagy a mozgásfejlődés, vagy szeparáció....de éhséget kevésbé tudom elképzelni.

2016. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyémek nem kel(t) fel akkor sem.

A kisebb most 11 hónapos, de ő sem, tegnap is csak a felét ette meg este 7-kor a 240ml-nek, ami a vacsorája és ugyan úgy 6-kor kelt. A bátyjánál is volt ilyen és olyan is, hogy 6 után nem evett semmit. Pedig beteg sem volt, ugyan úgy aludt minden nap f8-ig, meg most is, de ő már idősebb.

Próbáld ki.

2016. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem most meglepett a babám, nem sokat evett vacsira és aludt 6-ig. Ilyenkor 5 körül már fentvan általában, mondjuk elég ritka, ha nem eszi meg a vacsit rendesen de akkor erőltetni se akarom meg szerintem nem is tudnám.
2016. aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!