Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapestiek, aki 1-2 éves...

Budapestiek, aki 1-2 éves gyerekét vérvételre vitte, hova?

Figyelt kérdés

Régóta van egy beutalónk laborra, mivel elég rossz evő a kislányom. Eddig halogattam, de most szeretném, ha túlesnénk rajta. A doktornőnk azt mondta, hogy a Budai Gyermekkórházba vigyük vérvételre.

Nem vihetem a legközelebbi sztk-ba sima laborba? Vagy mi a különbség?


2016. aug. 3. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene vérvétel mert rossz evő?
2016. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pl. vashiány állhat fenn, vagy bármi, ami okozza a nem evést.

Jobb tisztában lenni a dolgokkal.Lehet, hogy semmi baja, de legalább ennyit megér.

2016. aug. 3. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Madarász utcán is megpróbálhatod. Kruppal került be másfél évesen. Én fóbiásan félek a tűktől. A nővérek észrevették, hogy fehéredek, elmondtam, hogy miért.

Kijjebb tessékltek, mondván a gyerekre sincs jó hatással, ha ott ájuldozok, megoldják. A nyitott ajtótábla mögött állva (nem láttam, de minden hallottam) addig duruzsoltak neki, amíg úgy levették a vért, hogy meg se nyikkant.

Csak lestem.


Esküszöm, saját vérvételre is oda fogok menni, ha ilyen ügyesek.

2016. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt egy sima sztk-ba, ahova inkább felnőttek járnak, nem fogják így csinálni.
2016. aug. 3. 14:00
 5/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

A beutaló 90 napig érvényes, erre azért figyelj.

Az illetékes sztk-ba mentünk, amikor a fiunknál vérvételt kért a gyerekorvos. Akkor még simán végig kellett várni a sort (sorszám van) gyerekkel is. Azóta a gyerekeket soron kívül előre veszik (sorszámot tépni viszont nem árt).

Bp. XXII. kerület

2016. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aHermann ***** válasza:

Előző vagyok, nálunk szülő ölében ül. Még egy nővérke jön, hogy tartsa a karját (ne rántsa el, a szúrásnál).

Kicsit sírt (mikor megszúrták), inkább érdekes volt a dolog. Szerintem az éhség miatt is volt nyűgös.

2016. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem viszed a területi szakrendelőbe a gyerekrendelésre?

Gondolom az van a legközelebb...

De ha a doktornőd a Budait mondta, akkor meg miért nem viszed oda? Vagy kérdezd meg telefonon az orvosodtól, hogy miért éppen ODA kéne vinned? (Főleg ha az nincs közel...)

2016. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Centrumlab. Nem kell beutalo, sok helyen van, kedvesek, olcsok.
2016. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!