Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja, mit tegyek?...

Miért csinálhatja, mit tegyek? Miért eszik így?

Figyelt kérdés
6 hetes tápszeres babám össze vissza eszik, minden igyekezetem ellenére! Egyszerre nem tud, nem akar megenni egy normál adag tejet, elalszik, vagy csak elutasítja, aztán kis idő múlva megint enne, nem tudom húzni az időt mert ordít, nem segít se a víz sem a tea. Órákig eszik kis részletekben, de ez nem tesz jót a hasának, gyakran bukik. Mit csináljak???
2016. aug. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Teát ne adj neki. Nem fáj a hasa? Próbáltatok mindent? Egyébként azért is üvölthet, mert egész nap eteted. Ki ne készülne ki tőle? Biztos, hogy az éhség a baja? Végigpróbálsz mindent? Cumi, ringatás, kivinni sétálni, stb?
2016. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bukós babának többnyire pont a sokszor kicsit jön be. Az a legjobb a pocakjának.
2016. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyarapodása milyen? Az enyém nagyon sokat bukott közben gyarapodott rendesen, sőt, 1,5-2 óránként evett de néha csak álmos volt. Az álmos babát nehéz megvígasztalni és rendszerint hamar belealudt az evésbe kevés után is. (30-40 milire értem mikor már 150-et evett.) De volt mikor el se fogadta és sírt tovább, de az feltűnt azért, hogy ilyenkor a szokásostól is kevesebbet aludt. Szóval benéztem de csak sikerült kitapasztalni végül.


De ha meg refluxos akkor hiába eszik, ha nem marad benne semmi. Ekkor a gyarapodása is kevés. Ezért kérdezem.

2016. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hetes babám is pont így eszik.. nem hinném, hogy gond lenne.
2016. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szépen gyarapszik. Főként délután, este csinálja ezt. Kipróbáltunk mindent, semmi nem jó neki :( Legtöbbször látszólag éhes, de mégsem eszik, cumi sem mindig kell, nem tudom mi fájhat neki, nem puffadt, se karban nem marad meg, stb.
2016. aug. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!