Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam elég sokat...

4 hónapos kisfiam elég sokat köhög, és néha be is van rekedve. Mit adhatok neki rá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg van fázva a 4 hónapos kisfiam és kapott rá Sterimar orrsprayt (ezzel befújom az orrát, majd kiporszívó orrszívózom), majd cseppentek bele Nasivin orrcseppet, és iszik egyszer fél tasak Fluimucil port vízben feloldva és ez felhozza neki a dolgokat köhögéssel. A mi kisfiunk azért is köhög, mert tele néha az orra és lehet nem kap úgy levegőt .

minden jót.

2008. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én FLP-s Aloe Vera termékeket használok. A gélt ihatja, a First-t lehet a torkába fujni. Magamat is ezzel gyógyítom mindig.
2008. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyenlőre mi is csak orrspray-el kezeljük, remélem ez elég. A köhögést nem tudom, jobb ha megnézeted a dokival. A miénk is köhög néha, de csak amikor kiszárad a torka, attól hogy a száján vesz levegőt...

Nekem még a Chamomillát (9 ch) ajánlották, állítólag ez mindenre jó, általános homeós bogyó csecsemőknek.

2008. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekünk köhögésre fenistil cseppet irtak fel-egyenlőre jónak tűnik.......

2008. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!