Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapott 1 éves szülinapjára...

Mit kapott 1 éves szülinapjára a babátok?

Figyelt kérdés
Akár tárgy, akár élmény, akár hogy milyen külön étel? Kíváncsian várom a válaszokat :)
2016. aug. 8. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Élményt felesleges. Csak a fotók maradnak róla, emlék 0.

Étel nem volt különleges, addigra mindent bevezettem már neki.

A tortája meggyes joghurt torta volt.

Ajándék: Wader nagy dömper, FP játékok, Duplo

2016. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapott egy fisher price tanulóasztalt és egy fotózást itt is kapot egy tortát, déditől egy 365napra szóló mesekönyvet ,anyóséktól kismotort, keresztanyukájától egy kis autópályát ( koranak megfelelőt) és Volt 2 szintes tortája abból evett ő is.
2016. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb ajándékot nem vettünk neki. Kiskönyvet, egy kis játékzongorát, és egy tűzoltóautót kapott tőlünk(össz. nem volt böbb 5.000 Ft-nál). A tortáját én sütöttem(mindenmentes). Készült sok-sok kép, a lufik nagyon tetszettek neki.

A rokonok közül volt aki túlzásba esett, a nem korának megfelelő és drága játékkal.

2016. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tortat en sutottem, nagyon jol sikerult :)

Ajandek : en egy FP tanulo kutyat es formabedobot vettem, az apja egy jatek dobot ( aminek leveheto a teteje igy tudok bele pakolni, mert amugy sok ertelme nincs , nem adok dobverot az egy eves kezebe, hogy azzal szaladgaljon )

Mamatol , nagynenitol jatekokat, baratnoimtol ruhakat, felfujhato medencet, furdojatekokat , masik nagynenitol fa kirakot es zenelo kockat.

2016. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bebitaxit kapott tolunk. A tortat en csinaltam,joghurtorta volt. Volt lufi,bubifujo,ebed a csaladdal.kb ennyi:)
2016. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apróbb játékokat kapott, mert már sok volt neki, viszont nyitottunk egy megtakarítást neki, ahova mi(szülei) havi 20 ezret teszünk be, keresztszülők fejenként 10 ezret és mindkét nagyszülőpár is 10-10 ezret, tehát havi 60 ezret, ami jól fog majd jönni ha nagykorú lesz. Annyi volt még, hogy strandra mentünk tortázás után.
2016. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tőlünk FP kutyust és forma bedobót kapott, nagyiéktól medencét 100db labdával. Könyveket, és ruhákat.

Keresztszülők túlzásba estek, Polaris Quadot vettek neki.. ezen kiakadtam eléggé.


Csokitorta volt, egy nagy a családnak egy kicsi neki amit szétkenhetett, megmutatta mit tud, hajában is csoki krém volt. De meg sem kóstolta.

2016. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!