Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hason altatásnak lehet...

A hason altatásnak lehet később hátránya? Pl. Lábtartás, stb. , lábfej nagyon befele áll és csámpás lesz, stb.

Figyelt kérdés
5 hónapos.
2010. ápr. 18. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom csak a hátán volt hajlando aludni és mégis csámpás lett.De nálunk ezt örökölte mert én is csámpás vagyok.
2010. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnak ilyen idős korában mondta az orvos, hogy kicsit Chaplin-es a lábtartása. Tornáztatnom kellett úgy, h befelé forgattam őket. Mára teljesen egyenesek, igaz, azóta forgolódik éjjel. 10 hónapos.
2010. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenről még életemben nem hallottam, de arról igen, hogy a hason altatásnak sok előnye van, pl gerinc szép, erős lesz, hasfájáson segít, stb
2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem a gyerekorvosunkat akkor, amikor a babám pár hónapos volt, és azt mondta, hogy az a legegészségesebb, ha hason alszik, jót tesz a gerincnek, stb. Úgyis csak addig tudod ezt befolyásolni, amíg nem forog, mert onnan kezdve mindegy hogy hogy teszed le, másik irányban fog ébredni, az tuti:) legalábbis nálunk így volt:)
2010. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!