Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúnyák ezek a nevek?

Csúnyák ezek a nevek?

Figyelt kérdés
Kislányom lesz és sok neven gondolkodunk a barátommal de nekünk inkább a ritkább nevek jönnek be. Pl: Aisah (igen anyakönyvezhető és ilyen formában is van nem csak Ajsa meg Aisa formában van) Ráhel, Szultána, Panni, Zselyke, Zulejka, Szaszkia, Anasztázia, Hanga, Alfonzin, Alett, Aletta, Alisa, Ajra, Zara, Zelina, Zafira, Zehira
2016. aug. 9. 13:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként az Aletta passzol a legjobban a vezetéknevünkhöz. Ezt is bent hagyom a pakliban
2016. aug. 9. 16:16
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Sosem értettem, hogy egy szülő miért akar kibszni a gyerekével már a 0. pillanatban.
2016. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az Ajsa, Aisa, Hanga, Zselyke, Zara, Anasztázia nem kicseszés a gyerekkel. Vannak sokkal ocsmányabb nevek is, ráadásul toplistán.
2016. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül nekem egyik se tetszik, de ez annyira ízlés kérdése! Nekem pl tetszik a Szulamit, akárkinek említem mindenki hülyének néz! :D szóval ne az legyen a mérvadó amit más mond, nektek tetsszen és kész! Lehet 10 év múlva nagy divat lesz, aztán meg vagánykodhat h milyen tuti neve van! :)
2016. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj, utolsó, nekem is tetszik a Szulamit név, és kb. engem is hülyének néznek emiatt.:D


Ajsa/Aisa - Nekem tetszik ez a név, különleges, szép a hangzása.


Ráhel - Számomra egy kicsit erős, durva hangzású, nekem személyesen nem tetszik, meg nem tudok elvonatkoztatni, hogy van ilyen az ismerőseim között (akit amúgy nem is kedvelek), de persze ettől még nem csúnya név. :)


Szultána - Ez tényleg egy rangot jelent, ahogy az egyik hozzászóló már írta, hogy ennyi erővel lehetne Császárnő is :D Nem tetszik.


Panni - Nekem ez egy kicsit túl mesefigurás, komolytalan.


Zselyke - Ez egy szép név, én nem adnám a gyerekemnek, de ettől függetlenül szép. :)


Zulejka/Szaszkia - Túl különleges, és nem tetszik a hangzása.


Anasztáia - Szép, királynői név.


Hanga - Szép név, a hangzása is jó, de hasonló okból, mint a Ráchelnél, nem adnám a gyerekemnek.


Alfonzin - Alfonz jut róla az eszembe.


Alett/Aletta - Nem csúnya név, de nekem nem tetszik.


Alisa - Kicsit furcsa nekem, de nem rossz. :)


Ajra - Ez sem rossz, nem csúnya, kicsit különleges.


Zara - A ruhabolt jut róla eszembe.


Zelina/Zehira - Én ezt a nevet egy fantasy világban élő hősnőnek tudnám elképzelni.


Zafira - Bocsánat, de én ezt a nevet nem tudnám elképzelni embernek. :)

2016. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!