Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babátok is...

Anyukák a ti babátok is csinált ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa szokása van a 8 hónapos lányomnak hogy mindig birizgál! Imádja pl a ruhacimkét,a paplancimkét az apró cipzárokat,hosszú percekig vizsgálgatja matatja öket. Néha teljesen belefeledkezik! Szereti ezeket rágcsálni is! A ti babátoknál tapasztaltatok ilyet? Tudom kicsit parás vagyok,bocsi! Köszi,elöre is!
2016. aug. 11. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy csináltak ilyet, ez teljesen átlagos ebben a korban, nyugi van. :)
2016. aug. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Olyannyira, hogy gyártanak direkt ilyet babák részére: [link]

;)

2016. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó kösz a linket,ez nagyon szuper hol lehet ilyet kapni?)
2016. aug. 11. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ebben semmi furcsa nincs :)Minden gyerek csinálja.
2016. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az én babàm címke rajongó 😃 mindenen azt keresi, nézegeti, ràgcsàlja és 7 hónapos. Nyugodj meg, nincs semmi baj a babáddal.
2016. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ettej ***** válasza:
Mi vettünk ilyen címkekendőt, amire a link mutat, de egyszer sem nyúlt hozzá. :D Csak az eredeti érdekli. Azon nevettem múltkor, hogy a turkálóban vett újszerű plüssállataink címkéi mind ronggyá voltak kopva vásárlásnál...szóval ez egy "babanépszokás" lehet. :D
2016. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!