Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás 1éves babábal, de...

Nyaralás 1éves babábal, de hova? Balatonhoz szeretnénk menni. Olyat keresnénk ami nem túl drága és hotel. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Hátha segít, bár Balatonon, főszezonban, szállodában (esteleg bababrát helyen) nyaralni, nem olcsó, annyiért tengernél is lehet.

2010. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton környéki hotelek sajnos nem olcsók, ahogy én tudom. Balatonlellének állítólag csodás, tengerpartszerű homokos partja van, ahová érdemes kisgyerekkel menni, de nem tudom, milyen hotelek vannak arrafelé.

Az alsópáhoki Kolping hotel kifejezetten bababarát, csodás, de nem kíméli a pénztárcát. :-(

Nekünk idén nem aktuális, mert születik a tesó, de jövőre szerintem oda voksolunk, inkább kevesebb napra, de az szuper legyen! 18 hónapossal nem a Balatonnál, hanem Hajdúszoboszlón voltunk, kényelmes és megfizethető a Hungarospa hotel, mellette a strand és az új fedett élményfürdő kifejezetten klassz, azt tudom javasolni, de az ugye nem Balaton.

2010. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem hotel, de nézd meg a Veronika Villát. Nagyon jónak tűnik, Balatonfüreden. 50 méterre a sétánytól és a strandtól, plusz van medencéje. Mi idén hozzájuk megyünk.
2010. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam júniusban lesz egy éves, az idei lesz az első közös nyaralásunk hármasban, mi Zalakarost választottuk. Ez lesz a szállásunk, árban is elfogadható és mindent biztosítanak ami a babának kell:

[link]

Én is szerettem volna a Balatonra menni, de nem mertem bevállalni, mert ha véletlenül pont azon a héten rossz idő lesz, szakad az eső, akkor mit csinálunk az 1 éves gyerekkel egész nap a lakásban, Balcsiban fürdeni nem lehet, esőben kirándulni sem tudunk. Zalakaroson legalább esőben is tudunk pancsizni a benti részben.

2010. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bababarát hotelként tudom ajánlani a Hotel Katalint Gyenesdiáson, abszolút gyermek-és bababarát :) Nézd meg a honlapjukat, keress rá google-ben! Gyönyörű a Balcsi partja is ott, és maga a település csendes, szépen kialakított. A hotel pedig igazán tökéletes minden szempontból, kisbabásoknak is!
2010. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nereus Park Hotel Balatonalmádi. Mi oda megyünk.
2010. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Keszthelyre megyünk a Hotel Helikonba. 7 éjszaka kb. 140.000 Ft. Érdemes még áprilisban lefoglalni a szállást, mert sok szállodánál adnak 20 % előfoglalási kedvezményt. Például a Danubius hotelekben is.
2010. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!