Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetra kifogót és pelust jó ha...

Tetra kifogót és pelust jó ha kézzel mosom ki első használat előtt?

Figyelt kérdés
Nem sok van, ezért nem akarok egy mosást elindítani...Tudom, régen is kézzel mostak...De elég ha lavórban kimosom, vagy ki is főzzem?

2016. aug. 18. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kézzel ki tudod úgy öblíteni, hogy semmi mosószer ne maradjon benne, akkor hajrá.


De nyugodtan berakhattad volna a body-k, rugik mellé. Nem kell főzni. Fertőtlenít a vasaló is.

2016. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 20 textilpelenkát és 4 törölközőt használok a baba születése óta, abszolút szükséges is ennyi, főleg az első hónapokban, ha bukós a baba.


Szerintem hülyeség lavórban lötybölni, aztán kicsavargatni, aztán egy nap, míg a csurom víz textil megszárad. Fölösleges időpazarlás, indítsd el a mosógépet, aztán mos, amennyit mos. És semmilyen textilt nem főztem ki a babának, 40 fokon kimostam, aztán kivasaltam. Néhány hónapos koráig vasaltam a dolgait.

2016. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, utólag jutott eszembe, hogy betehettem volna a fehérek közé.. :P

Na mindegy, akkor max a plédek mellé még, azok úgyis hátra vannak.

2016. aug. 18. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell legalább 20-25 db. Mi használjuk a babakocsiban a feje kitámasztására (balra van tolódva), a kiságyában jobb, ha azt bukja le, izzadja össze. Kajáláshoz szájtörlésre, ahol eszik, oda alátenni. Pelenkázóra is jó azt tenni. Babakocsiban betakarni a lábát nyáron. Szerintem vegyetek még és tégy be egy teljes mosást. Ezenkívül a kifogóból is jó, ha több van.
2016. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifogóból van 3, de akkor azt hiszem pelusból veszek még egy 10-es csomaggal, végülis jobb ha van mihez nyúlni, mint egyenként mosni majd, ha kellene. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 18. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztemis felesleges vacakolas kezzel mosni:) vegyel inkabb meg egy csomaggal h tuti mindig legyen keznel tiszta.

Egyebkent en semmit nem vasaltam a babamnak,soha...textilpelust meg kb 1 honapig hasznaltunk,utana mar nem is kellett semmihez,el is pakoltam,volt vagy 30 db..

2016. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem anno azt javasolták a bababoltban, hogy először mossam ki 90 fokon, "avassam be" az anyagot. Ha veszel még újakat, és a kifogókat is hozzácsapod, azért az már nem olyan kevés, hogy ne lenne érdemes elindítani a mosógépet.
2016. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!