Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születendő kislányomnak a...

Születendő kislányomnak a Maja, Amira vagy Jázmin nevet választanám. Melyik név a legritkább? nem szeretném ha divatneve lenne

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 12:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Az Erzsébet, Gizella és Rozália nagyon ritka. Ezekkel a nevekkel tuti nem találkozol az oviban.
2016. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Hát ezek mind azok, mindegyiket hallottam már nem egyszer
2016. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Mind divatnév.

Ezek ritkábbak, de stílusban hasonlóak: Alina, Kamilla, Adina, Alba, Aletta, Amadea, Amilla, Mara, Médea, Milda

2016. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Átnéztem az utónévkönyvet de ez a 3 nevet tudnám elképzelni a kislányomnak:)

Régi nagy kedvencem a Jázmin volt,de utána néztem tényleg első 3-ban, az Amira pedig hasonló és a jelentése hercegnő:)

Igy a Maja és Amira közt vacilállunk most már párommal,fontos hogy felnőtt nőként is büszkén viselje majd:)

2016. aug. 18. 14:50
 15/31 anonim ***** válasza:
A Johanna is divatnév! :)
2016. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, én még csak egy Johannával találkoztam eddig, míg az oviban van 5 Jázmin, azt hiszem 2 Maja, meg három Amira és két Amina. Ja igen, ez kicsi ovi, három csoporttal, összesen 65 gyerekkel.
2016. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Johanna nem tetszik:/

Amirát nem szokták mirinek/mirikének becézni mert szerintem mindenki becézné azt meg nem akarom.Ugy néz ki a Maját adjuk a picinek nem fogják agyonbecézni:)

2016. aug. 18. 16:01
 18/31 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert te kevés Johannával találkozol,attól még tömgenév az is :)
2016. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%
Hát, mivel olyan foglalkozásom van, ahol napi szinten találkozom rengeteg gyerekkel, és úgy ismerek egy Johannát, nem gondolom tömegnévnek. Az lehet hogy nálatok, tehát területenként gyakori, én csak arról tudok nyilatkozni hogy itt, nálunk az egész faluban egy darab van belőle.
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nálunk a Maját mindig becézik, Majcsinak, Majusnak, Majálisnak becézik.
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!