Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kislányomnak terpeszpe...

2 hetes kislányomnak terpeszpelenkára van szüksége. Azt éjjel-nappal kell használni? Ezt az infot nem osztotta meg a doki én meg elfelejtettem meg kérdezni.

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, éjjel-nappal kellett nekünk is használni. Meg úgy könnyebben meg is szokja, ha nem hol így, hol úgy van. De nekem kb. egy-két napig volt kicsit nyügösbb, utána már nem foglalkozott vele.
2016. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
nekünk is kellett, és igen, éjjel nappal..volt hogy nem adtam rá mert nem volt olyan a szituáció, de azért törekedtem rá, hogy minden pelusozás után visszakerüljön rá.
2016. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, azt mondta-e a doki, hogy teheted ruhán kívülre, és akkor nem irritálja a bőrét.
2016. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 0-24, kiveve ugye a furdes es ha hason van. A mienk utal hason lenni, de kesztetni kell ra, igy akkor le szoktuk rola venni. Tenyleg mindig legyen a bore es a terpeszpelenka kozott egy reteg ruha. Ja es a hordozas kiegeszito terapianak tokeletes!
2016. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak nappal kellett, igaz ő mindig hason aludt. Ès amellett a gyógytornász mutatott feladatokat,amiket otthon kellett tornáztatni minden nap 10-15 percet.
2016. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Elviekben éjjel nappal kell.


Gyakorlatban én nem kìnoztam a gyereket,nem adtam rà. Ha nem súlyos a helyzet jobban jàrsz ha inkàbb minden pelusozàsnàl meg fürdésnél tornàztatod. Szerintem programnak/jàtéknak is jó mondòkàzva, meg a haszna is több.

Persze mégegyszer leìrom csak akkor ha nem súlyos dolog miatt kell, hanem.egy kis beszűkülés miatt mint nekünk.

2016. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miert lettem lepontozva?? 2
2016. máj. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg éjjel-nappal kell hordania. Én is mindig ráadtam az első méretnél, viszont mikor nagyobbra váltottunk éjjel már nem volt rajta, nem szeret a hátán aludni csak az oldalán és szegénykémnek a lába mindig az egekben volt. Nem is aludt nyugodtan miatta. 4 hóbaposan voltunk ultrahangon és tökéletes a csípője. Egyik barátnőm pedig rá sem adta soha. Elvitte ultrahangra és azt mondta az orvos,hogy látja milyen jó,hogy használták :-) tökéletesen rendbe rakta. De ne kövesd a példáját!
2016. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!