Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt miért csinálja mostanság...

Ezt miért csinálja mostanság a majd 6 hós kislányom?

Figyelt kérdés

1-én lesz 6 hónapos. Olyan 3 hónapos korátol egyre jobban elvolt magában. Játszott, figyelgetett. Ha épp főztem, pihiszékben kiraktam az asztalra és énekeltem, szórakoztattam, elvolt.

De egy 2 hete kb. semmi nem jó neki. Ha leteszem, ha pihiszékben van. Van h a cici se jó. Csak sír-sír. Ha ölben van vagy foglalkozom vele akkor elvan. De inkább csak ölben.

Forog mindenhogy. Mászik is már, úgy ahogy. Még nem az igazi.

Vagy ez most egy ilyen időszak? Hogy csak anya? És át kell rajta esni? Vagy miért csinálja?

De nem mintha baj lenne, csak pisilni se tudok kimenni. Mert üvölt. És nincs ki addig foglalkozzon vele mert egyedül vagyok vele itthon.

Meg rossz h eddig olyan jól eljátszott. Most meg pár nap alatt ilyen lett.



2016. aug. 20. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

nem fogzik a babád? kisfiam is ilyen volt, míg ki nem bújt a negyedik a foga.

mozgásfejlődés miatt is lehet. az enyém addig nagyon sokat nyűgösködött, míg el nem kezdett rendesen mászni.

szeparációs szorongás inkább később, 8 hónapos kor körül kezdődik, úgy tudom (és úgy tapasztaltam).

2016. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kislányom akkor lett ilyen, mikor elindult a fogzas. Azelőtt egy csendes, nyugodt, kiegyensúlyozott kis angyalka volt, aztan hihetetlenül türelmetlen, nyugtalan, nyűgös lett. Ez csak a fogzas első heteiben volt igy, utana ahogy kibújt az első kettő, minden rendben volt, aztan egy újabb ilyen időszak következett, mikor ujra megindultak a fogacskák. Neki mindig egyszerre jött ki sok.. Aztan megint nyugi lett :) En erre tippelnék nálatok is. Szoval átmeneti :) nehéz időszak, de tul lesztek rajta! Kitartás! :)
2016. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fogzásra tippelek. Engem még most a 7. fognál is meglepett miért kapaszkodik állandóan a lábamba a baba.. komolyan egy lépést nem tudtam tenni. Majd kiderült csak a foga. Ahogy áttört abba is hagyta. Majd újrakezdte.. most jön a 8. foga. De az első 2-nél folyamatosan ordított.
2016. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vége annak a korszaknak, hogy "leteszed és elvan". Kemény idők jönnek még...
2016. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!