Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kire fog hasonlítani a pici?

Kire fog hasonlítani a pici?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy nem lehet előre megjósolni csak tapasztalatokra lennék kíváncsi nemrég derült ki hogy kislány lesz.Én fehér bőrű vagyok, világosbarna göndör hajam van és kék szemem.A párom kreolos bőrű,barna szemű és sötétbarna haja van.Valószinűbb hogy az ő "színeit" örökli majd vagy rám hasonlít jobban?
2016. aug. 20. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában a sötétebb színek a dominánsabbak, így valószínűleg kreol bőrű, sötét és göndör hajú gyerek lesz, VISZONT akár kék szemű is lehet, de kisebb eséllyel. A netes szemszín kalkulátorokat felejtsd el, nincs valóságalapjuk.
2016. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt aztán tényleg senki nem fogja megmondani neked!:)

Meg aztán a gyerekek változnak. A mi kisfiunk amikor megszületett, pontosan olyan volt, mint én, amikor kisbaba voltam. Aztán eltelt pár hónap és onnantól fogva tisztára olyan lett, mint az apukája. Ha bárki meglát minket, őszintén, engem letagadhatna, mert kiköpött apja.:) Max. az apjának sötét a haja, a fiunké pedig világosabb, mint az enyém, de a férjem is 6 éves koráig szőke volt, szóval...:)

Amúgy én világosszőke hajú vagyok, zöldesbarna szemű, gyenge szálú, vékony hajam van, fehér bőröm. A férjem sötétbarna, erős hajú, kék szemű és kreol bőrű. A kisfiunknak ugye, mint már írtam világosabb haja van (még), de erős szálú, mint az apjáé és kék a szeme, mint az apjáé és a bőre is inkább az apjáé, könnyen barnul és jóval barnább, mint én, főleg így nyáron.:)

2016. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kreol vagyok, barna hajú, barna szemű, a párom szőkés barna kék szemű. A fiunk az ő szineit örökölte meglepetésünkre.
2016. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm ránézésre olasz is lehetne, nagyon kreol, sötét szem, sötét haj. A felesége pedig hófehér bőrű, tejfelszőke, nagyon világos kék szemekkel.

A gyereken meglepődtem, mert színekre kiköpött anyja.

2016. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányok általában az apjukra ütnek, pláne, ha sötét színei vannak az apának. Nálunk is így volt. Feketeszemű, barnahajú és kreolbőrű a lányom, tiszta apja, gyönyörű! A csecsemőtanácsadáson szinte csak lánybabások vannak a többségük az apára ütött. Amúgy én is tiszta apa vagyok az öcséim anyu szüleire hajaznak.
2016. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főleg apai nagyszülők szoktak visszaköszönni nagy átlagban
2016. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valakinek az életéből kimaradtak a jó kis genetika órák a táblázatokkal ;)
2016. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!