Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le vagyunk maradva, gond van...

Le vagyunk maradva, gond van a mozgásával? 9hos lesz a lányom 1hét mulva, de még csak kuszik és ül. Nem mászik, csak kutyázik, nem állt még fel magátol. Ha oda állitjuk az asztal mellé ö bele kapaszkodik és áll szépen.

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor fog tudni felállni ha már tud mászni?
2010. ápr. 20. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs elmaradva, most jönmajd a mászás.

Ne állítsd a bútor mellé, míg ő nem tudja magát felhúzni a bútor mellett és magától felállni. Nem érett rá a gerince, kárt tehet benne.

2010. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz az én babám csak 8,5hós de még nem mászik és nem is ül se nem kutyázik. Szerintem hamarosan beindul a babád, mert szépen halad a fejlődésben. Ahogy írtad már nincs sok idő és magától elindul.

2010. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 8 és fél hós. Még nem ül és nem mászik. Kúszik. És kapaszkodik felfelé.

Minden baba más ütemben fejlődik. Most hallottam, hogy valakinek előbb állt fel a babája minthogy ült volna.

Egyáltalán ne aggódj! :)

2010. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk előbb történt a felállás (8 hó), mint a mászás (8,5 hó). És ülni tanult meg (9 hó) legutoljára.:) Most már egész ügyesen jár, 11 hónapos lesz jövő héten.

Szerintem semmi baj a babáddal. Ügyes és megfontolt.:)

2010. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8,5 hós a lányom.Kúszik,meg térdelve rázza a kis popiját:)

Ül de állni még meg sem próbál.

A fiam 8 hónaposan elindult kapaszkodva.A fejlődésük még testvérekként is más ütemben zajlik:))

2010. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Az én lányom már 9 és fél hónapos. Még Ő sem ül magától nem mászik és nem áll.

Kicsit lustábbak mint más babák. Nincs vele semmi baj.

Szép napot!

2010. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 és fél hós, 6 hónapos kora óta kúszik, most már ül, felhúzza magát állásba, lépeget, viszont nem mászik, de még csak nem is kutyázik. Simán tudna már mászni, de mégsem teszi, nem tudom miért.
2010. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!