Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet összefüggés a terhesség...

Lehet összefüggés a terhesség első három hónap rosszulétes időszaka és a baba első három hónapig tartó pocakfájása között?

Figyelt kérdés

Ti hogy éreztétek magatokat az első három hónapban?

A babátok hasfájós -e?


Én nagyon hányingeres voltam és a pici is hasfájós.


2010. ápr. 20. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az első 3 hónapban nem éreztem semmit, nagyon enyhe rosszullét volt csak. Na utána kezdtem hányni egészen szülésig. Kisfiam csak nagyon enyhén volt hasfájós. Kb. 6 héttől 2,5 hónapos koráig.
2010. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Én a terhességemet szó szerint végighánytam. A lányom nem volt hasfájós. Talán 6 hetes koráig kicsit bántották a szelek, de az is minimális volt.
2010. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi koze egyiknek a masikhoz.A terhesseg eleji rosszulletet a hormonalis valtozas okozza,a kicsi hasfajasat pedig,foleg ha tapszeres,akkor a gyomor fejletlensege,a tultaplalas,de egyszeruen igy szokott lenni ilyen pici korban.Az en kislanyom anyatejes volt es egyszer sem fajt a hasa,de persze ez sem torveny,nem akarok vitat inditani.
2010. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmi összefüggés! A kismami rosszulléte hormonális, a a babáé meg "étkezési" gond. (Túl mohón eszik, túl sok levegőt nyel be, túl nagy menyiséget eszik stb.)Példának okáért: Az első 3 hónapban alig bírtam enni,émelyegtem stb. , a babám meg igazi kis haspók, hasfájás nélkül, 4 hónaposan már 1 kistányér sütőtököt megevett jóízűen.
2010. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogyírták már előttem, nincs közte semmi öszefüggés. Az anyai rosszulléteket a terhességi hormonok okozzák. A babák hasfájását gyomor-bélrendszer fejletlensége, a bab setlege mohósága (sokleveőt nyel) okozza. Én egyik gyerekemmel se voltam rsszul, mégs az első gyerkőcöm iszonyatosan hasfájós volt...Még a sima víztől is göcsölt a pocija:(
2010. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs kozte osszefuggés, viszont én 3 hónapig mindenntol hánytam, nagyon rosszul voltam, és a kislányom is 3 hónapig volt hasfájós, de nagyon!! Alig aludtam vele, egész éjszaka csak sírt :((
2010. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!