7 honaposan ul?

Figyelt kérdés
Kislanyom 16.an toltotte be a 7.honapot,es pont aznap lepett meg minket az uj mutatvanyaval! :) maszasbol negykezlabbol feltornazta magat ulesbe... es azota is szorgosan csinalgatja.. mindig lerakom jarszani,es kis ido utan ul.. nem tamasztja magat a tenyeren.. inog inkabb..e es amikor elfarad eldol.. persze korbe van veve parnakkal! De nincs ilyenkor kitamasztva.. ez nem gond? Ti mit csinaltok ilyenkor? Hagyjatok a babatokat egyedul ulni?

2016. aug. 21. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magától ült fel, hagyhatod, persze. 7 hónaposan már sok baba ül.
2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi 😆
2016. aug. 21. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mégse kötözheted le :). Amit magától csinál az nem gond!
2016. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden, amit magától csinál, azt érdemes hagyni.


Viszont én nem párnáznám ennyire körbe, jó, ha megtanul mielőbb "jól esni"/ borulni.

Nekem a járókában tanultak meg felülni, aminek az alján vékony puha szivacs van.


Néhány borulás után megtanulják, hogy a fejük felemelve maradjon, és akkor azt nem ütik meg, később padlón sem.


Ha körbepárnázod, akkor azt tanulja meg, hogy nem baj ha borul, puhára érkezik. Egy kemény padlón ezzel nem jár jól...

2016. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
8 hónaposan ült, akkor a kinyitott kanapén hagytuk ülni. Ha borult, szivacsra esett, külön nem párnáztuk. De volt pár hanyattesés szőnyegen is. Sírt kicsit, de nem lett baja.
2016. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit kéne csinálni? Az a dolga, hogy fejlődjön. 7 hónaposan teljesen normális, hogy már ül.
2016. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 7 hónaposan ült ki, mászni 6,5 hónapos korában kezdett. Ülni nem tudott még hiába ült fel, pár másodperc után eldőlt de magától csinálta, mit tettem volna? Majd megtanul stabilan ülni, ne aggódj! Ne támaszd ki! Pont ezért, hogy ha magától csinálja pont annyit fog megülni, amennyit bír. Aztán eldől. Én ki se párnáztam. Pár alkalom után már tudta merre is kellene dőlni, hogy ne üsse meg magát.
2016. aug. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha magától ül fel, akkor lehet hagyni. Csak akkor nem szabad ültetni, amikor még nem megy neki magától.
2016. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket! Igen probalom nem korbe parnazni! Csak ez az ulrs nagy dilemma... mi 2x vtunk fejlodesneurologian nyaki-hati izom hipotmia miatt.. es pl 3 hosan nem tartotta a fejet se.. most 6 hos vizsgalaton abba kotottek bele,h nem allt akkor epp negykezlab... most meg mar negykezlabbol ul fel..es ott mondtak,ne altassauk,ne ultesseuk! Hatalmas felkialto jelekkel irtak ra a papirra. Nyilvan magatlol ul fel,de mivel inog-eldol felmerult bennem a kerdes,h jo-e ez a gerincenek. :) koszi a valaszokat! Mindenkit lajkoltam 😊
2016. aug. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!