Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok amikor a babátok...

Mit csináltok amikor a babátok "megőrül"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:

9 hónapos lányom elkezdett hisztizni, sajnos! Hogy tudnám kezelni ezt a helyzetet? Van hogy teljesen megbolondul. Ha rászólok mérgesen sikít és csapkod!!!!!!

S.O.S.!!!!!!!!!!

2010. ápr. 21. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá! És főleg ne szólj rá. Csinálj úgy mintha észre se vennéd, hogy ott van.
2010. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is így csinált, most 13 hónapos és ha néha megint elkezdi akkor fogom, leteszem a szőnyegre és ott hagyom mintha észre sem venném. Nekünk ez bevált.
2010. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ezt én is szoktam csinálni!!! Akkor ez elég?
2010. ápr. 21. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni.. én még szoktam neki azt is mondani, hogy "ez megengedhetetlen viselkedés, amit én nem tűrök el és tudod mi következik most..", szépen lerakom és ott hagyom, jön utánam sírva általában, hogy vége a hisztinek.
2010. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Akkor ezt alkalmazom továbbra is!
2010. ápr. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!