Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok mondani szép lányneve...

Tudnátok mondani szép lányneveket?

Figyelt kérdés
Egyszerű nevet szeretnénk találni. Anna, Lili, Dóra, Fanni-féle neveket szeretnénk, de egy sem tetszik.

2016. szept. 3. 13:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve eszünkbe jutott a Veronika név is, Vera becézéssel, de az olyan régimódiasan hangzik a férjem szerint.
2016. szept. 3. 13:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Petra, Flóra, Gréta, Nóra, Kitti, Zsanett, Zsófia, Kata, Lilla, Dalma, Csilla, Réka, Kinga.
2016. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon szép név a Veronika :)


Villő, Kincső, Nóra, Panna, Hanna, Laura, Eszter, Enikő, Rita, Tirza, Zita, Imola, Ivett, Odett, Sára, Márta, Klára, Gerda, Janka, Lenke, Vanda, Róza, Rózsa, Zoé, Kinga, Petra, Szilvia, Helga, Blanka, Tekla, Leila

2016. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Zoé, Noémi, Lara, Réka, Adél, Kitti, Liza.

Én ezeket a neveket tudtam összeszedni hirtelen, nekem ezek nagyon tetszenek. :)

2016. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Flóra, Kata, Lilla nagyon megtetszett nekünk, de talán a Veronika is kezd tetszeni a férjemnek. Második név sem lenne probléma, illetve Dalma is tetszene, de a nővérem kislánya is Dalma, ezért ez a név kilőve.


Eddig listás:

Flóra, Kata, Lilla, Veronika

2016. szept. 3. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még:


Hanga, Mira, Léna, Luca, Viola, Lilla, Linda, Alina, Édua, Éva, Aida, Ajsa, Maja, Emma, Kitti, Edit, Alíz, Adél, Milla, Mara, Boróka, Vera, Ada, Diána, Dalma, Virág, Gréta, Szonja

2016. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pluszba még tudom ajánlani a Lilla, illetve Diána neveket.
2016. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Flóra, Lilla, Veronika nagyon szép, de a Kata becenév, azért nem tetszik :( , de ha nektek tetszik, adjátok nyugodtan ;)
2016. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Lívia
2016. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Adél, Anita, Imola, Réka, Kitti, Mónika, Dorina, Nóra, Zsanett, Írisz
2016. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!