Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hol és mennyiért...

Anyukák, ti hol és mennyiért veszitek a pelenkát?

Figyelt kérdés

Első gyereknél a DM-ben vettem, gyűjtöttem a pontokat és úgy jó árban volt. Pamperst, majd az utolsó fél évben Liberot, végül, amikor csak alváshoz kellett noname pelenkát vettem.

Most (van egy 2 hónaposom :-) ) a DM megszünteti a Joker kupont (amúgy se ragaszkodtam már annyira hozzájuk), így "fuss olcsó pelus". Egyenlőre még be vagyunk raktározva, hála a rokonságnak kb még 2 hónapra, de már most elkezdtem nézelődni, számolgatni, hogy hol mennyi.

Annó a nagyobbikamnál minden pelenka jó volt, azért használtuk a Pampers-t sokáig, mert az volt a legpuhább.

Hol milyen időközönként van jó akció? Pl. a 4-es pelenka milyen áron számít kedvezőnek?

Azért az elmúlt 1,5 évben (mióta nem vettem pelenkát) jól felmentek az árak....

Köszi a válaszokat :-)!


2016. szept. 7. 11:40
1 2
 11/13 picoka92 ***** válasza:
En ebayrol rendeltem 1000-1100ft darabja, van 25db. Mosom. Mar honapok ota nem koltottem semmit pelusra max egy ezres a kezelese, mosasa havonta. Ja es popsikremet sem kell hasznalnunk...
2016. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mi is 4-eset használunk én a tescoban szoktam venni a saját márkás pelenkáját (Tesco Loves) 82 db 5000Ft vagy az Aldiban (Mylove)50 db 2400Ft ,de már próbáltam Pampers ,pennys,rendelős pelenkát is de ezek nem váltak be.
2016. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :-)
2016. szept. 8. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!