Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekülést a kocsi melyik...

A gyerekülést a kocsi melyik oldalára rakjátok hátul? Jobb vagy bal oldalra célszerű?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A vezető mögé célszerű,bár nálunk az anyósülés mögött van.
2010. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyósülés mögött van, mert ha vezetek így tudok hátranyúlni hozzá könnyebben.
2010. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!Az anyósülés mögé,így ha csak ketten utazunk a kisfiammal,akkor is szemmel tudom tartani.

Azt egyébként nem tudom,hogy melyik oldal biztonságosabb,melyiket ajánlják inkább a szakemberek.

2010. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Középre. Általában úgy utazunk h tele van az autó és akkor középre tesszük.
2010. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A vezető mögött biztonságosabb, de az anyós ülés mögött praktikusabb :(
2010. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztonságosabb hely az autóban, a vezető mögötti hely, aztán az anyósülés mögötti, majd a vezető, és az anyósülés. Baleseti statisztikák szerint. (így tanították, egy biztonsági tanfolyaon) Én ezért például az anyósülésre soha nem raktam, a bébi hordozóban sem. De ha te vezetsz valóban, jobban tudod figyelni, ha az anyósülés mögött van, és ő is lát téged, ha már menetiránnyal van bekötve.
2010. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
10.58-assal egyetértek.A vezető mögött azért biztonságosabb,mert baleset esetén a vezető autómatikusan magát "menti".
2010. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az anyósülés mögé teszem, azért, mert ha parkolok, és út szélére, akkor az belül van, nem kívül, az autóknál, mikor veszem ki, vagy teszem be.
2010. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi a vezető ülés mögé rakjuk, azért, mert a férjem olyan hosszú lábú, hogy nem nagyon lehet elférni normálisan mögötte. Így az ülés a bébivel elfér.

Középre nem raknám semmiképp. De én még nem vezettem egyedül a bébivel...

2010. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ahol nincs vagy kikapcsolható a légzsák. egyébként mi hátul középre tettük, így én mellé férek, míg a párom vezet.
2010. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!