Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós babám még nem...

5 és fél hós babám még nem forog, csak az oldalára gördül amikor kedve van, és utál hason lenni még mindig, így nem is kúszik semerre. Ez még ugye normális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, de jatekosan ra lehet vezetni a forgolodasra es a hason fekvesre.
2011. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is írhattam volna...:)de képzeld el,hogy 6 hó környékén egyik pillanatról a másikra elkezdett forogni,és hason szeret lenni a legjobban..de addig üvöltött ha hasrafektettem.

Szoval hamarosan megfog lepni biztos a babád ezekkel a mutatványokkal.

Annyit csináltam,hogy a hasrafektetést minden nap erőltettem kicsit..olyan módon,hogy szembe lefeküdtem vele és játszottunk..lekötöttem a figyelmét..és minden nap több ideig volt hason..aztán egyszer csak...ahogy írtam ..jött minden:)

2011. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!