Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmerjem már venni a csajos...

Megmerjem már venni a csajos cuccokat?

Figyelt kérdés
26.héten járok,2szer voltunk már 4D-s babamozin,mind a 2szer kislányt láttak.Már szeretnénk megvenni a babakocsit, babaágyat,ágyneműt stb... Persze csajosat mindenből :) De bizonytalan vagyok, ugye 2szer azért nem tévedhetnek?... Elkezdhetünk már vásárolni?
2016. szept. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

26 hetesen, két 4D-s babamozival én már nem kételkednék.


Nekem a 16. héten mondtak kislányt, vettem is rózsaszín ruhákat. Most a 20. héten megerősítették, innentől kezdve én már nem parázok ezen. Babakocsi amúgyis uniszex lesz, a babaszoba fala szintén, és ha még lesz 3-4 rózsaszín ruha a következő hetekben és mégis kiderül, hogy kisfiú, akkor nem dől össze a világ. Ugyanúgy örülni fogunk és a kisruhák mennek a szekrénybe. De nálad azért ennél jóval biztosabb megerősítésről van szó.

2016. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
babaruhából már van jócskán :D és hát 90%a rózsaszín
2016. szept. 9. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkétszer a 4d lányt mondtak,valószínűleg lány is lesz,nyugodhat vásárolgathatsz lányos cuccokat,max a kocsit venném unisex színben,amúgy nekem fiút mondtak,ruhák 95 % fiús,,ha mégis lány pár hétig fiús színű ruhákban lesz,reklamálni nem fog
2016. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez úgysem 100% sosem. Barátnőmnek a szülés elott 3 héttel derült ki, hogy mégsem fiú, hanem lány a baba. Fogalmam sincs hogyan nézték el ennyire következetesen minden alkalommal. Raadasul általában a fiú "biztosabb", a kukac nem fejlődik mar vissza :D de te ezen ne parázz mostmár.
2016. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 9. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is megmertük venni a csajos cuccokat és vesszük folyamatosan.

16. és 20. héten is lányt mondtak, elég egyértelműen mutatta magát, biztosra vesszük hogy lányunk lesz.

A szobájának a fala az uniszex színű lesz: világos zöld és lehetséges hogy a babakocsi is uniszex színű lesz mivelhogy lehet lesz majd tesója is majd.

2016. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 picoka92 ***** válasza:
Ket baratnomnek, egyiknek 32, masiknak 36.hetig mindig kislanyt mondtak. 4dn is.... Fiuk lettek...
2016. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!