Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hos babam elektromos fogkefé...

10hos babam elektromos fogkefével masszírozza inyet. Jol esik neki. Már vannak fogai. Nem okoz ezzel kárt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad, csak 3 eves kor felett.
2016. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg gyenge ahhoz foleg ennyire kozvetlen. Ne hagyd neki!!!
2016. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De,okoz
2016. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

nem szabad elektromos fogkefét használni 3 éves kor alatt mert kárt okoz.

te nem szoktál használati utasítást olvasni mikor veszel valamit a gyerekednek, csak odaadod?

vagy a te fogkefédet adod oda neki? mert az még erősebb. remélem nem!

2016. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Brush baby 0-36 hos korig?
2016. szept. 10. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Kedves kérdező! Érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre csak sajnálatomat szerettem volna kifejezni. Már én is rá jöttem,hogy ezen az oldalon egyszerűen nem lehet kérdezni,mert annyi ott a k...va okos anya,hogy hihetetlen. :) A kérdés annyi volt,h lehet e vagy árt e vele,igen aki válaszolt,h nem kéne vagy árt ok. De mikor elkezd valaki okoskodni és kioktatni az a kedvencem. Kíváncsi lennék a való életben ezek a szuper anyák vajon milyenek ;)
2016. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem lehet 3 alatt elektromos fogkefézni? most hallom először, és mi is alkalmaztuk korán, és most megijedtem, hogy mi baja lenne a gyermeknek tőle.

valaki légyszi

2016. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!