Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekes mellbimbó a kislányomn...

Érdekes mellbimbó a kislányomnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Születésénél még nem is vettük észre de mostanra elég feltűnő lett a bimbója.Kemény és egy fehér pötty van rajta majdnem olyan mint a gríz a mi arcunkon csak picit nagyobb.Gyerekorvos,védőnő tanácstalan.Volt vkinek hasonló a babáján?köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 22. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mi lehet de ha tanácstalanok, szerintem börgyogyászhoz vidd..

32

2010. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak fekete kis pötty volt rajta,akkora mint egy kristálycukorszem.Magától leesett mikor kb 2 hós lett.Most 8 hós és nem nőtt vissza.Se a védőnő,se a gyerekorvos nem foglalkozott vele.Ha nem esett volna le én is elvittem volna bőrgyógyászhoz.
2010. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.remélerm mi is igy járunk.de azert nem várok sokáig.
2010. ápr. 25. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem az vadhús kinövés. ilyen volt nekem a számon amikor kicsi voltam.

szerintem ne csinálj vele semmit,de megnyugváskép én elvinném bőrgyógyászhoz és ha azt mondja hogy letudja szedni inkább még most levettném hogy később ne legyen ez neki probléma.

Gondolom lézerel le lehet szedni.

2010. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!