Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos babátok miket...

Nyolc hónapos babátok miket eszik?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tápszert
2016. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már a tejen kívül gyakorlatilag minden evett. Szűkítenéd a kört?
2016. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém alig evett ilyenkor valamit. 7,5 hónapos koráig mindentől fájt a hasa, ezután almát, krumplit és sütőtököt evett, majd csirkehúst, banánt, szerintem nagyjából itt tartottunk 9 hónapos korig sajnos. Meg nyilván tápszert.
2016. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent, amit egy 8 hónapos ehet. Szereti a hasát, nincs problémánk a hozzátáplálással.
2016. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Az én kislányom 3x eszik még tápszert, 1x főzeléket amit úgy turmixolok neki, megeszi a krumplit, répát, patiszont, cukkinit, csirkehúst és csirkemájat, ezeket szoktam váltogatva pépesíteni neki + almát mindig rakok bele úgy jobban megeszi. A sütőtök meg a spenót nem jött be neki. Szóval ezeket eszi ebédre, uzsonnára meg vagy gyümölcsöt turmixolok vagy tejpépet vagy babajoghurtot eszik. Reggelire, vacsorára és éjjelre pedig tápszert kap. Egyszer eszik még éjjel nekem. Így 5x eszik minden nap, de már próbáltam neki babapiskótát adni mert van 6 foga és már jön a 7-8 is, de nem nagyon jött be neki. Neked miket eszik a babád?
2016. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kislànyom még 3x eszik tápszert, ebédre főzeléket husival és uzsonnára gyümit valamilyen péppel.

Ő nagyon szereti a hasát. Amit eszik: alma, körte, szilva, őszibarack, banàn, sütőtök, cukkini, tök, burgonya, borsó, cékla, paradicsom, paszternàk, kapor, kölesgolyó, zab, rizs, gabonapép, édesburgonya, babakeksz, csirkehús, pulykahús. Mi négy hónaposan kezdtük a hozzàtàplàlàst védőnő tanàcsàra.

2016. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!