Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5évesnek érdemes őszre,...

1,5évesnek érdemes őszre, télre fehér alapon mintás melegítőnadrágot venni? Vagy ennyire világosat ne?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz folttisztitani hajrá! Én nem nagyon szeretem a fehéret még ha minta is van benne. Pólóba hagyján ha fehér.

1 fehér nadrágja van felvesszük és már koszos is...

2016. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak bent a lakásban van benne, akkor lehet, h vennék, de amúgy nem.

Csak sötétet. Fiamnak és lányomnak is vannak olyan világosabb színű nadrágjai, amiből nem lehet kiszedni a foltokat.

2016. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen világos ruhát sosem vettem/veszek a fiamnak (már 4 éves elmúlt). Egy pillanat alatt koszos lesz és szinte lehetetlen belőle kiszedni a foltokat.
2016. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután melegítő, úgy is csak otthon van az oviban bent lesz benne, nem utcán, így mindegy.
2016. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék mert azonnal koszos lesz és minden meglátszik rajta, egy 1,5 éves meg nem fog vigyázni rá (neki még nem is kell ugye), én felsőből se veszek sose fehéret vagy nagyon világosat mert azonnal összekoszolja és a sötétebbeket jobban ki lehet mosni.
2016. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bölcsi akart lenni nem ovi természetesen.
2016. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!