Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztök holnap? Nektek is...

Mit főztök holnap? Nektek is nehéz kitalálni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ötletem nincs mostanában.Mindig is jól főztem és sokat is főztem de mióta megvan a babánk kevesebbet főzök.És egyszerűen nem tudom kitalálni mit kéne??????
2010. ápr. 22. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ma spagetti volt.

holnap zöldségleves, ránott máj, rizs és palacsinta lesz.

2010. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindíg van ötletem. Szeretek is főzni(4 hós kislányom). Mostanában nekem is kevesebb időm van rá, de így már nem főzök minden nap, csak kétnaponta. Lacipecsenye, jókai bableves krumplilángossal, juhtúrós szrapacska, slambuc, stb... Én mindíg felírom mit főzök és vissza szoktam nézni mit főztem már rég.
2010. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Még nem tudom.:-) Lehet semmit,hanem elmegyünk kajálni valahova,mert holnap leszek 30 éves. De amúgy én is nehezen tudom sokszor kitalálni mit főzzek, ráadásul a férjem se segít,mindig azt mondja neki mindegy. A pici meg még nem tudja mondani mit szeretne. :-)
2010. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ma tojás leves volt, csibe fasírt,krumpli pürével,és savanyúsággal, valamint meggybefőtt.Holnap lebbencs leves lesz ,túrós,mazsolás zsömlével.

...behhh nem szeretek főzni.:(

2010. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Boldog Szülinapot:))!

Hát ez az h az én férjem is mondja neki mindegy de ha mondok valamit akkor azt ne de amazt se...hozzá teszem Ő szakács:)ha itthon van ő főz de még így is sokszor nehezen találjuk ki mi legyen?

2010. ápr. 22. 20:32
 6/22 anonim ***** válasza:
én semmit. nálunk üres a hűtő. ma húztam ki..
2010. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk holnap májgombócleves és zöldbabfőzelék lesz. Nekünk sült virslivel, a kisfiamnál pedig holnap kezdem bevezetni a tojás sárgáját, úgyh ő azzal fogja kapni. Persze májgombóclevest még nem adok neki.


*Sz*

2010. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egész jó ötletek:) főleg a zöldbab főzi:)nyammi!

Hogy hogy üres a hűtő:(?

2010. ápr. 22. 20:37
 9/22 anonim ***** válasza:
Köszi, de elég nehéz megemészteni, hogy ma vagyok utoljára huszonéves. :-)
2010. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]


itt szemezgeethetsz.

nállunk is állando probléma a mit főzzek ma kérdés. ha megkérdem a srácokat - 3an vannak - egyöntetű a válasz FINOMAT :) hát ezen szoktam kiakadni néha ha abszolut nincs ötletem.


holnap nállunk: maradt márol husileves, hm második talán almás csirkemell.

2010. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!