Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen neveket hallottatok...

Milyen neveket hallottatok ami különleges és kissebbségi?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 19:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Magyarázd már meg kedves, hogy mit hallottam... Ne haragudj, hogy nem néztem utana utólag, hogy ezek valódiak voltak-e, vagy valami vicc kategória... Mire van itt gyakorin mindenkinek ekkora arca? Élőben meg fogadok, hogy meg se mernek nyikkanni...

Elnézést kerek az offért és a haszontalan kommentemért.

2016. szept. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szkárlett, Tarzan (kórházban sürgősségin kb 40 éves nagydarab férfi verekedés után), Rikárdó, Rodrigó, Rubina, Rianna,
2016. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Dzsézönszteten - diákigazolványban láttam
2016. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Afrodité

Dzsenifer

Dzsenna

Vanessza

2016. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Richárd mind különleges, kisebbségi???


speciel nekem a Loretta mindig is kedvencem volt, (általánosban volt egy, Lotti volt a beceneve), meg a Larissza is tetszik.


és az Amanda is elég normális, nemzetközi név.

2017. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Napsugar, Kleopatra, Valentina.
2017. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Fura mert én ismerek Hannát, 2 Boglárkát, Jázmint, 3 Lilit, Petrát,Laurát, Evelint,Vivient,Kirát,Zoét,Esztert,Oliviát, Kristófot,Bálintot,vagy 4 Dávidot, vagy 3 Milánt,2 Mátét, Botondot,Patrikot,Marcellt. Ezek mind kissebsegiek és az én sulimba járnak. Csak egy Rikárdót és egy Szintiát tudok.
2017. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!