Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen "különleges" eljegyzésr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "különleges" eljegyzésről hallottatok már?

Figyelt kérdés
Nekem már túl sablonos az együtt vacsizós, szép helyre elmenős, letérdelős eljegyzés. Én ilyenekre gondoltam pl: Kinder tojásba csomagolt gyűrű v. éjszaka, alvás közben felhúzott gyűrű v. süteménybe "sütött" gyűrű stb

2014. szept. 1. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom te hogy vagy vele, de én irtózom az ilyen mesterkélt előadásoktól amit a kérdésedben irtál. Meg hát ez a férfi dolga, nem a nő fogja megmondani, hogy milyen legyen.Ezt mindig a férfire kell bizni.Szerintem.
2014. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem szerencsére ismer a párom, így nem a tipikus romantikus lánykérés volt, hanem kimondottan kreatív, aminek ezerszer jobban örültem, mint egy szép helyen vacsorázósnak. Mi elmentünk moziba, és a nachosban találtam egy gyűrűt (párnával együtt, így nem nyelhettem le) Azt hiszem ez különlegesnek számít :) Én legalábbis nagyon meglepődtem.
2014. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem kell annál különlegesebb, minthogy a szemedbe néz és felteszi a kérdést...:)


Például az nem szimpatikus, hogy alvás közben felhúzza, az olyan mintha nem tisztelne meg azzal, hogy megadjam a választ. Még akkor is, ha biztos a válaszomban.

2014. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férjemmel közös hobbink van, és egy ilyen kiállításon ismertük meg egymást, ami versennyel van egybe kötve (közös klubba járunk, mi szervezzük minden évben a kiállítást és versenyt a többi taggal). A harmadik évfordulónkon az eredményhirdetés végén kérte meg a kezem. Lehet, hogy egyeseknek nem tetszik, én nagyon boldog vagyok, hogy így kérte meg. Egyedi volt, és nem elcsépelt.
2014. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam járni amerikaifoci-meccsekre,sógorom játszik az egyikben. Egyik meccsen egyszercsak bemondták,hogy kivételes eset van,játékvezetői időkérés,leáll a játék. A hazai csapat játékosai sorfalba álltak,középre beállt az egyik játékos,közben bemondópasi a pályára hívta az előbb említett játékos barátnőjét,a pasi letérdelt és megtörtént a leánykérés:) Az ellenfél csapat,amikor realizálták,hogy mi folyik,szintén állták a sorfalat:) Komolyan azt hittem,hogy valami amerikai filmben vagyok. A lány is igent mondott,a hazai csapat nyert,tökéletes nap volt:D
2014. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtál az gyerekes és már ismert. Valentin napon szokták alkalmazni a kindertojásos megoldást, meg a sütiset is.

Ezen az oldalon sok jópofa és használható ötlet van amit privátban is meg lehet oldani: [link]

2014. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem kitette gyertyákból a kérdést azon a helyen, ahol először találkoztunk. Najó, egy barátja és a barátnője rakták ki, hogy ott legyen, mire arra sétálunk. A vőlegényem nem annyira a szavak embere, ha izgul, szóval annyival vezette fel a dolgot, hogy egész nap kérdezni szeretett volna valamit, velem már forgott a világ, ott volt a kérdés és mire megfordultam, már ott térdelt a világ legszebb gyűrűjével.

[link]

A vőlegényem ismer, tudja, hogy egy dolgot nem akartam csak: nyilvánosan, mindenki előtt zavarban lenni, olyan lánykérést szerettem volna, ahol csak ketten vagyunk. A barátaink is csak később jöttek oda. Nem biztos, hogy mindenkinek elég különleges, nekem az, mert az én sztorim. :)

2014. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó! Ez igenis nagyon különleges! :)


Kérdező! Az alvós és a sütis nekem nem tetszik, de a kinderes cuki! A mi lánykérésünk egyszerű volt de nekünk, nekem mégis különleges! Elmentünk pizzázni, arra a helyre, ahova 4 éve rendszeresen visszajárunk, majd elmentünk sétálni, és végül leültünk, csak úgy, egy padra, ahol mások is voltak, majd letérdelés nélkül, mivel ez nem számít, oda adta a gyűrűt! Eltervezett egy hosszú beszédet, de végül csak a nevemet mondta és azt, hogy leszek-e a felesége! A nyakába ugrottam és igent mondtam! :) Ez kicsivel több, mint 1 hónapja volt! :)

2014. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!