Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsira (majd nyáron)...

A babakocsira (majd nyáron) ti rárakjátok a szúnyogvédőt, vagy túl nagy kényeskedésnek találjátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de ha kicsi babám lenne feltenném ha szükséges de csak akkor amikor alszik benne a teraszon és nem sétálunk az utcán.
2010. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mi élünk (Budapest), ott a szúnyog se él meg. :-) Mi nem használtuk, de ha mondjuk folyóparton laknánk olyan helyen ahol nincs annyi szmog mint itt, akkor feltenném.
2010. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom tavaly májusban született, így ő nyáron volt olyan kicsi. Szinte minden alkalommal használtam a szúnyoghálót, főleg hogy a Balaton mellett élünk, így itt van sok szúnyog. Nem tartom kényeskedésnek, sőőőőt! Legyen is, szerintem.
2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én felrakom.Nem a szúnyogok miatt.Vidéken élünk és rengeteg a méhecske és a darázs.
2010. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
amikor iciri piciri volt és kint feküdt a kertben, nem sétáltunk, nekem hatalmas segítség volt a legyek és a szúnyogok ellen:)
2010. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem július közepén születnek meg hármasikreim...hát,már előre nem irigylem magamat.a legnagyobb melegben...és most mindennek utánanézek,mert a családban én vagyok a legkisebb(26 éves):)nem született azóta baba.fertő-tó mellett lakunk,és ma vettük meg a babakocsit,aztán látom hogy van hozzá szúnyogháló,mondom megkérdezem:)
2010. ápr. 22. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem most született egy pár hete a babám,és valamelyik nap kitettem a teraszra a kocsiba,valami hátsó gondolatból rátettem a szúnyoghálót(szúnyog sehol nem volt)és képzeljétek egy veréb beleakadt a babakocsiba,majd vergődött,úgy megijedtem.szerencsére kiszabadult és nem ért a babámhoz.úgyhogy én itthon ráteszem(kis községben lakunk)de a városba nem tettem eddig.
2010. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam mindig, nem csak a szúnyogok ellen jó, a darázs is megcsípheti. Szerintem mindenképpen használd ez nem kényeskedés. Inkább törődés. Én minden kis lyukat betömtem vele.
2010. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk nincs is ilyen védőnk. De ez a lakótelep közepe, itt nincs semmi rovar...
2010. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi használtunk, augusztusban született a kisfiam, és vidéken tó mellett lakunk.
2010. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!