Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek, hogy sikerül 7 hónapos...

Nektek, hogy sikerül 7 hónapos babának befújni az orrsprayt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, mi azon kevesek közé tartozunk, akiknek nem okoz gondot. Mi kezdettől tengervizes orrsprayt használunk. 6 hónapos babámat nem kell lefogni, nála nem kell különböző praktikákat bevetni. Lefektetem, mondom neki, hogy fújok az orrocskádba, utána jön a porszívó. Ügyesen tűri, van mikor még nevet is hozzá.
2010. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfogom a fejét az egyik kezemmel, a másikkal odaillesztem az orrához a sprayt és befújom. Közben énekelek, magyarázok neki. Utána megtapsoljuk, aminek annyira örül, h egyre kevesebb a küzdelem :)
2010. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nalunk is problema volt,en vettem pipettat a paatikaba es ugy fujtam ki egy kicsit majd azt felszivtam vele es ugy csepentettem be neki!
2010. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán:)! Megfogom a fejét az egyik kezemmel a másikkal fújom!Nem sír érte!!Most éép nagyon folyik az orra picit megfázott egyenesen azt is várja h kiporszívozzam neki!
2010. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fújóka is nagyon lényeges. A Freenosalnak van olyan, ami szerintem jól el lett találva, a kicsi nem morcos miatta egy cseppet sem.
2010. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!