Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig normális, ha...

Mennyi ideig normális, ha szortyog a 3 hónapos kisfiam? Két hete voltam vele orvosnál, ő orrsprayt és orrcseppet adott.

Figyelt kérdés
Nem múlt el, visszavittem egy hét múlva, akkor még kaptunk calsimusc injekciót és egy kis dorgálást, hogy még elkap valamit a baba, ha mindig a rendelőbe viszem. Mondanom sem kell, hogy eltelt egy hét, és a tortyogás megmaradt.
2008. okt. 21. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

ebben a vacak időben mi,felnőttek is nehezen lábalunk ki.az én fiam is meggyógyult,aztán nemsokára újra náthás lett.az ősz sztem ilyen lesz..sajna.ha köhög,próbáld a fenistil cseppet-és szedjétek a cebion-cseppet-c vitamin.vigyed a levegőre ha nem lázas-és ha van tejed,azt is cseppenthetsz az orrába!

üdv

2008. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használtatok orrszívót? Mert anélkül orrcsepp ide vagy oda, nem múlik el a szörtyögés.
2008. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, persze, használunk orrszívót, de nem nagyon jön. Egyébként amikor alszik, akkor semmi tortyogás nincs. Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!
2008. okt. 22. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!