Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba mennyit ülhet...

Szundi 39 kérdése:

5 hónapos baba mennyit ülhet kitámasztva?

Figyelt kérdés
Nem arra kell gondolni hogy erőltetem neki az ülést csak hanyatt feküdni egyáltalán nem akar hason sokat fekszik játszik pörög forog de ha elfárad akkor sir és akkor szoktam egy óriási párnát a háta mögé tenni és akkor úgy félig ücsörög probálja felhúzni magat de még eldől nincs még egyen súlya..Ti babátok mikortól tudott ülni?
2016. szept. 17. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire. Ártasz neki ezzel.


A lányunk későn, 1 évesen tanult meg ülni.

2016. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
SEMENNYIRE!!!Ettöl tönkremegy a gerince, ilyen tilos csinálni!
2016. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nincs szándékomban ártani neki elhiheted csak már tanácstalan vagyok mit is csináljak hogy ne sírjon mikor mar semmilyen testhelyzet nem jó Neki mert hanyatt vagy 3 percig ha el van pedig énekelek neki játszunk tornázunk játékot adok Neki és igy sem jó mert nézelődni akar.
2016. szept. 17. 11:16
 4/20 A kérdező kommentje:
meg ne úgy képzeéljétek hogy rendesen ül inkabb félig fekszik csak nem vizszintbe
2016. szept. 17. 11:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

csapból is ez folyik, hogy kitámasztani tilos egy ülni nem tudó babát! nem egyensúlya nincs, hanem a gerince gyenge még, 3 perc alatt simán eldeforálódik annyira a gerince, hogy 50 évesen már minden nap fájdalmas legyen neki.


annyira magyarázkodsz, pontosan tudod te is, hogy semennyit nem lehetne, csak mentegetni próbálod magad, mert neked kényelmesebb így mint ha felvennéd és megnyugtatnád :(

2016. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposan tudott stabilan ülni. Addig nem ültettem.

Nem is szabad. Ez nagyon árt a gerincének.

2016. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire!!!Azonnal hagyd abba!!!Normális vagy???Ha nem jó neki semmi,akkor nem jó,ha sír,hát sír,majd megtanulja,de EGYEDÜL!!!
2016. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megprobáljk kerülni az ülést és az utolsó előtti kommentelőnek írom hogy nem magam mentegetem mert felveszem csak olyan nagyon akaratos a drágám :)
2016. szept. 17. 11:40
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Tilos így ültetni !!

Akaratos? Majd akaratos lesz akkor mikor kisiskolás korában hordod az ortopediara ...

2016. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként erre találták ki a pihenő széket
2016. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!