Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós folyton csirkemájjal...

Anyós folyton csirkemájjal tömi a 10 hónapos fiam, hogy tudnám vele megértettni hogy fejezze be?

Figyelt kérdés
Mivel az én szüleim az ország másik végébe laknak a párom pedig dolgozik igy anyósom vigyázz sokszor a fiamra ha elintéznivalóm van.És az a mániája hogy folyton májat készít neki,hol krumpival vagy brokkolival de mindig máj,a kisfiam egyébként is jó húsban van 12,5 kiló,de ha anyósom folyton eteti félek hogy elhízik..
2016. szept. 21. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

10 hónapos fiad 12,5 kg, és te attól félsz, hogy ANYÓSOD elhízlalja??? Elárulom, te már megelőzted...

Vagy mennyit van anyósnál, minden nap?



Hihetetlen, hogy van egy jófej anyósod, aki MINDIG ráér vigyázni a babádra, amikor dolgod van, FŐZ NEKI, ráadásul egészséges kaját, és te fikázod...

Nem vagy te fordítva bekötve??


(képzeld, az én anyósom 130 km-re lakik, úgyhogy ő nem tud rá vigyázni, amíg ügyeket intézek, így mindig mindenhova vittem magammal. 3,5 éves, még él...)

2016. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

biztos nem a brokkolis májtól lett 12 kiló a gyereked.

értem én, hogy szídni kell anyóst amiért segít neked és szívességed tesz, na de a gyereked súlya miatt nem ártana magadban keresni a hibát. hacsak nem minden nap 3 étkezásre hordod oda az intéznivalóid miatt

2016. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd meg a mamának, hogy vigyáz a kisfiadra és főz neki! Én ezt tenném a helyedben.

Vagy fizess bébiszittert, csináld meg magad az ebédet, és akkor nyugodt leszel. Volt-nincs probléma :)

2016. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne ebédidőben intézz ügyet heti háromszor és nem lesz gond...
2016. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Oldd meg az ugyeidet anyos nelkul.
2016. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Heti maximum! egyszer lehet májat adni, még a felnőtteknek sem javasolják a rendszeres fogyasztását.

Egyébként elhízni aztán nem fog tőle, és ha nem minden nap ezzel tömi, akkor nincs gond.

2016. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!